KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çenesuyu, Balabanspor karşısında
Çenesuyu, Balabanspor karşısında
Amatör Futbol
18 Eylül 2009 Cuma 16:10
  • 868
  • 0

Çenesuyu, Balabanspor karşısında

Süper Amatör küme müsabakaların başlamasına sayılı günler kala Bu akşam Avni Kalkavan sahasında saat 21.30 Ç.Plaj yolu ile Balaban spor ekipleri hazırlık maçı oynayacaklar.

Çok heyecanlı geçecek
İki takımda hedeflerini süper amatör kümede şampiyonluk olarak belirleyen ekipler bu gün oynayacakları karşılaşmaya ideal kadroları ile sahaya çıkacaklar. Lig öncesi son provalarını yapacak olan iki ekipte Avni Kalkavan sahasında oynayacakları hazırlık maçında oynayacakları oyun ile lig öncesi iki takımında hazır olup olmadığı belli olacak.

Lig öncesi son prova
Çenesuyu Plajyolu Antrenörü Murat Son yaptığı açıklamada bu akşam Avni Kalkavan sahasında Balaban spor ile lig öncesi ciddi hazırlık maçı oynayacaklarını söyledi. Ekip olarak artık mazeret değil icraat yapacakları günlerin geldiğini söyledi. Lig müsabakalarında hatanın telafisi olmadığı için Balaban spor maçını lig maçı olarak kabul ettiklerini söyledi.

Az hata ile oynayacağız
Balabanspor Antrenörü Tuncay Alten Çenesuyu Plajyolu ile oynayacakları hazırlık maçında az hata yapacaklarını ve bugün sahada oynayacakları oyun sisteminde ne kadar başarılı olacaklarını göreceğini söyledi. Balaban spor, Ç.Plaj yolu karşısında ortaya koyacakları oyun ile lig öncesi takımın ne kadar hazır olduğunu net olarak göreceklerini belirtti.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ