KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Cezaevi’nden tesislere çıkarma
Cezaevi’nden tesislere çıkarma
Amatör Futbol
12 Kasım 2010 Cuma 16:43
  • 2048
  • 2

Cezaevi’nden tesislere çıkarma

C Tipi Kapalı cezaevi Spor Kulübü Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Kocaelispor’u dün ziyaret etti. Antrenmandan önce tesislere gelen Cezaevi Spor Yönetimi, futbolculara Balıkesirspor maçı için başarılar diledi

Kazanacağınıza inanıyorum
Kocaelispor`un üst üste kazandığı puanlar ve başarıdan dolayı kent olarak Kocaelispor sevgisi artmaya devam ediyor. Dün KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nin ziyarete gelen C Tipi kapalı Cezaevi Spor Kulübü Başkanı Sami Öztemel, Asbaşkan Musa Özdemir ve Spor şube sorumlusu Yasin Kayadibi ilk olarak Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp ve yardımcıları Yaşar Oğuz, Meriç Sarıkaya ve kaleci antrenörü Metin Gençer`den takımın son durumu hakkında bilgi aldı.


Baklava ikram edildi

C Tipi kapalı Cezaevi Spor Kulübü Başkanı Sami Öztemel, Asbaşkan Musa Özdemir ve Spor şube sorumlusu Yasin Kayadibi, Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp ve yardımcıları Yaşar Oğuz, Meriç Sarıkaya ve kaleci antrenörü Metin Gencer ve futbolcular ile bir araya geldi. Ziyaretçiler, Balıkesirspor maçını kazanmaları konusunda söz isterken, beraberinde getirdikleri baklavaları da teknik kadro ve futbolculara ikram etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ