KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Çintimar stat stat geziyor
Çintimar stat stat geziyor
Amatör Futbol
14 Aralık 2011 Çarşamba 12:17
  • 1405
  • 0

Çintimar stat stat geziyor

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel başkanı Murat Aydın ile Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve KASKF Başkanı Murat Aydın, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda incelemelerde bulundu

HER TARAF İNCELENDİ
Kocaeli Amatör Spor Kulüplerinin en çok antrenman yaptığı statlar arasında bulunan Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nı ziyaret eden Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Atatürk Spor Salonu Gülseren Buğdacı, Mehmet Ali Kağıtçı Stat amiri Tevfik Çivelek ile genel bir görüşme yapan Çintimar, Atatürk Spor Salonu ve Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nı inceledi. KASKF Başkanı Murat Aydın`ında hazır bulunduğu incelemelerde gerekli çalışmalar yakın zamanda başlayacağı öğrenildi. Eski soyunma odaları için gerekli yeni çalışmalar yapılacağı ifade edildi. Eski Soyunma odalarının tamamen boşalıp, yenilenme çalışmaları yapılması için gerekli hazırlıklara başlandı.

 

 

YENİLİKLERE AÇIĞIM
Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Atatürk Spor Salonu ve Mehmet Ali Kağıtçı stadında gerekli incelemeleri yaparak, incemelerini tamamlayan, Müdür Muzaffer Çintimar, “ Her zaman yeniliklere açık olan biriyim. Burada eksiklikleri gördüm. Daha iyi olması için çalışmalara başlayacağız” dedi. KASKF Murat Aydın “ Mehmet Ali Kağıtçı Stadında gerekli incelemeler yapıldı. Bundan sonra soyunma odalarında sorun olmayacak. Antrenman yapan takımlar daha rahat olacak. Ayrıca Eski soyunma odalarına da bir gerekli çalışmalar yapılarak, Hakem soyunma odası eski yerine alınması kararını aldık. Böylelikle sorunlarda ortadan kalkacak”dedi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ