KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
 • 6.0857 TL
 • 6.8088 TL
 • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çubuklu Bala yolu yarıladı
Çubuklu Bala yolu yarıladı
Amatör Futbol
24 Aralık 2011 Cumartesi 17:04
 • 1409
 • 1

Çubuklu Bala yolu yarıladı

Birinci Amatör Küme Kırmızı Grup’ta şampiyonluğa koşan Çubuklu Balaspor yarın orta sıralarda yer alan Gölcük İdmanyurdu ile karşılaşacak. İkinci sıradaki Darıca Marmara Osmangazispor, EAreğli Belediyespor’a konuk olacak

Ç. BALASPOR-GÖLCÜK İ.Y
Birinci Amatör Küme Kırmızı Grupta zirvenin kalbi yarın Mehmet Ali Kağıtçı stadında atacak. 30 Puanla lider olan ve şampiyonluğun en güçlü adayı Çubuklu Balaspor yarın son haftaların başarılı takımı olan 14 puanla altıncı sırada yer alan Gölcük İdman yurdu takımını ağırlayacak.  Çubuklu Balaspor güçlü rakibi karşısında üç puan alıp en yakın rakibi ile arasında puan farkını açmayı amaçlıyor. Gölcük İdmanyurduspor ile galibiyet ve başarı serisini sürdürmek için yarın lig liderine sürpriz yapmayı istiyor. Mehmet Ali Kağıtçı stadında yarın saat 13.00`te başlayacak olan maçı başarılı hakemlerden Özcan Akbal yönetirken yardımcılıklarını Erhan Atakay ve Fatih Akça yapacak. Çubuklu Balaspor maça Göktan, Oğuzhan, Sercan, Serdar, Sercan Karamuk, Ahmet, Muhammet, Müjdat, Mert, Serhat ve Özcan on biriyle çıkması bekleniyor. Gölcük İdman Yurdu maça Mustafa, Hakan, Tolunay, Ali, Mehmet Akın, Sadettin, Fırat, Rıdvan, Mehmet Yaşar, Oğuzhan ve Yusuf on biriyle çıkması bekleniyor.  Yarınkü maçı çok sayıda taraftar takip edip takımlarını desteklemesi bekleniyor.

 

 

 

BAHÇECİKSPOR-BALABANSPOR
Birinci Amatör Küme Kırmızı Grup`ta 8 puanla sekizinci sırada yer alan ve küme düşme bölgesinde bulunan Bahçecikspor yarın cezası nedeniyle maçını Alikahya stadında oynarken yarın 15 puanla Beşirci sırada yer alan Balabanspor takımın konuk ediyor.  Bahçecikspor güçlü rakibi karşısında üç puan alıp kümede kalma umutlarını sürdürmeyi istiyor. Balabanspor ise zayıf rakibini yenip ateşin içine atmayı planlıyor. Alikahya Stadı`nda yarın saat 14.00`te oynanacak olan Bahçecikspor ile Balabanspor maçını başarılı klasman hakemlerden Mecit Keskin yönetirken yardımcılıklarını Ercan Yanıktaş ve Recep Tiryaki yapacak. Bahçecikspor maça Hüseyin, Muhammet, Mutlu, Osman, Naim, Erhan, Emrah, Hasan, Ali, Semih ve Saim on biriyle çıkması bekleniyor. Balabanspor maça İsmail Dizdaroğlu, Fethi, Fatih, Hasan, Mehmet, İsmail, Mustafa, Mete, Hasan, Burak ve Yusuf on biriyle çıkması bekleniyor.

 

 

 

ÇAMLITEPESPOR-ÇAYIROVASPOR
Birinci Amatör Küme Kırmızı Grup`ta zor günler geçiren 6 puanla son sırada yer alan Çamltıtepespor yarın 21 puanla üçüncü sırada bulunan ve zirve mücadelesi yapan Çayırovaspor takımını konuk ediyor. Çamlıtepespor seyirci desteği ile üç puan alıp kümede kalma hesapları yapıyor. Çayırovaspor ise zayıf rakibi karşısında futbol ve gol şovu yapmayı istiyor. Körfez Esentepe Stadı`nda yarın saat 15.00 te oynanacak olan Çamlıtepespor ile Çayırovaspor maçını başarılı klasman hakemlerden Kadir Duvan yönetirken yardımcılıklarını Turgay Kavurt ve Sinan İşen yapacak. Çamlıtepespor maça Fatih,  Deniz, Burak, Hüseyin, Volkan, Faruk Demir, Faruk Demir, Gürkan, Oktay, Adem, Kenan on biriyle çıkması bekleniyor. Çayırovaspor maça Gencay, Yasin, Yarkın, Taner, Sadettin, Ümit, Engin, Bayram, Sedat ve Turgay on biriyle çıkması bekleniyor.
 

 

 

EREĞLİ BLD-D.MARMARA
Birinci Amatör Küme Kırmızı Grupta 13 puanla sekizinci sırada yer alan Ereğli Belediyespor yarın zirve mücadelesi yapan 24 puanla ikinci sırada yer alan Darıca Marmara Osmangazispor ile karşılaşacak.  Ereğli Belediyespor güçlü rakibi karşısında üç puan alıp iki basamak üst sıraya yükselmeyi hedefliyor. Darıca Marmara Osmangazispor zayıf rakibi karşısında iyi futbol oynayıp şovu hazırlanıyor. Karamürsel stadında yarın saat 15.00 te oynanacak olan Ereğli Belediyespor ile Darıca Marmara Osmangazispor maçını başarılı hakemlerden Emre Aba yönetirken yardımcılıklarını Volkan Yaşan ve Mustafa Sarıkaya yapacak. Ereğlispor maça Serkan,  Erdi, Noyan, Adem, Halis,  Kadir, Furkan, Samet (Tayfun), Ayhan, Emre ve Volkan on biriyle çıkması bekleniyor. Darıca Marmara Osmangazispor maça Muhammet, Abdülhamit, Hasan, İbrahim, Fatih, Ahmet, Sinan,  Volkan, Bayram ve Mustafa on biriyle çıkması bekleniyor.


 

 

 

BİRİNCİ AMATÖR KÜME KIRMIZI GRUP PUAN DURUMU

Ç. Balaspor       12     9     3     0     36     13     30
D. Marmara       12     7    3     2     36     22     24
Çayırovaspor      11     7     0     4     30     18     21
Bağdatspor       12     5     2     5     17     16     17 
Balabanspor      12     4     3    5     22     20     15
Gölcük İ.Y        11     4     2     5     15     20     14 
Ereğli BLD       11     4    1     6     19     36     13
Bahçecik         11    2    2    7     14     25     8
Çamlıtepe         12     2     0     10    19     38      6  
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ