KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çubuklu Play-Off’lara kilitlendi
Çubuklu Play-Off’lara kilitlendi
Amatör Futbol
17 Aralık 2009 Perşembe 14:44
  • 572
  • 0

Çubuklu Play-Off’lara kilitlendi

Birinci Amatör Küme C Grubu’nda sezon başı hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Çubuklu spor oynadığı lig maçlarında grubunun lideri K.Esen sporun altı puan gerisinde kalarak şampiyonluk hedefinden uzaklaştı.

Tüm hazırlıklar tamam
Çubuklu spor şansız sonuçlar alarak şampiyonluk iddiasından uzaklaşan ekip ligde play-off grubuna kalmak için mücadele eden Çubuklu Pazar günü Suadiye sahasında oynayacağı Arslanbey Belediye müsabakasını kazanarak grupta ikinci sıradaki yerini korumak istiyor. Çubuklu spor, Arslanbey Belediye müsabakası hazırlıklarını M.Ali Kağıtçı sahasında tamamlayarak maç saatini beklemeye başladılar.


Play-Off grubuna kalacağız

Çubuklu spor Antrenörü Engin Durak yaptığı açıklamada hedeflerinin kendi gruplarını şampiyon olarak belirlemekti. Fakat şansızlıklar nedeni ile şampiyonluk potasından uzaklaştıklarını fakat sezon sonuna kadar matematiksel şansları devam ettiği sürece şampiyonluk yarışını kovalayacaklarını söyledi. Engin Durak en kötü grupta ikinci olarak play-off grubuna kalarak Süper amatör kümeye çıkan ekip olacaklarını söyledi. 
Semih YILMAZ
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ