KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
D Grubu’nda derbi heyecanı
D Grubu’nda derbi heyecanı
Amatör Futbol
21 Kasım 2010 Pazar 15:01
  • 681
  • 0

D Grubu’nda derbi heyecanı

Birinci Amatör Küme D Grubu’nun lideri Bekirpaşa Başaran ile üçüncü sırada yer Harb-İş Spor, hafta sonu zorluk düzeyi yüksek bir müsabakaya çıkacaklar

KALİTELİ KARŞILAŞMA
D Grubu`nda 22 puanla lider durumda bulunan Bekirpaşa Başaran ve 19 puanla üçüncü sırada yer alan Harb-İş Spor arasındaki zorlu doksan dakika sonunda zirvede hesaplar alt üst olacak. Bekirpaşa Başaran ile Harb-İş Spor, çalışmalarını tam kadro olarak kendi tesislerinde yapıyor.

 

AĞDAŞ: HER MAÇ FİNAL
Bekirpaşa Başaran teknik adamı Hacı Ağdaş, D Grubu`nda her karşılaşmanın final niteliğinde geçeceğini belirterek zorlu müsabakalar oynayacaklarını vurguladı. Hafta sonu oynayacakları Harb-İş Spor maçını kazandıkları zaman rakipleriyle aralarındaki farkı altı puana çıkartacaklarına dikkat çeken Ağdaş, “Bundan sonraki maçlarda her türlü sonuç alınabilir. Her hafta şampiyonluk mücadelesinde dengeler değişebilir” dedi.

 

GÜLEN TARAF BİZ OLACAĞIZ
Harb-İş Spor antrenörü Coşkun Kapıdağlı, lige iyi başladıklarını, son haftalarda sakatlık ve cezalar nedeniyle puan kaybettiklerini söyledi. Kaybettikleri puanları, hafta sonu oynayacakları Bekirpaşa Başaran müsabakasında telafi edeceklerini belirten Kapıdağlı, Başaran maçı hakkında açıklamalarda bulundu; “Ligde zorlu bir grupta olduğumuzu biliyoruz. Bekirpaşa Başaran karşılaşması bizim için altı puanlık müsabaka. Karşılaşma sonunda rakibimizi yenerek, gülen taraf biz olacağız”.

 

Ufuk Öğütveren
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ