KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
D Grubu’nda liderlik mücadelesi
D Grubu’nda liderlik mücadelesi
Amatör Futbol
25 Kasım 2010 Perşembe 12:47
  • 718
  • 0

D Grubu’nda liderlik mücadelesi

Birinci Amatör Küme D Grubu’nun lideri Bekirpaşa Başaran ile üçüncü sırada yer alan Harb-İş Spor, Pazar akşamı 19.00’da Mehmet Ali Kâğıtçı Stadı’nda zorluk düzeyi yüksek bir müsabakaya çıkacak

ZEVKLİ KARŞILAŞMA
D Grubu`nda 22 puanla lider durumda bulunan Bekirpaşa Başaran ve 19 puanla üçüncü sırada yer alan Harb-İş Spor arasındaki zorlu doksan dakika sonunda, zirvede hesaplar alt üst olacak. Bekirpaşa Başaran ile Harb-İş Spor, çalışmalarını tam kadro olarak kendi tesislerinde yapıyor.


AĞDAŞ: HER MAÇ FİNAL

Bekirpaşa Başaran teknik adamı Hacı Ağdaş, D Grubu`nda her karşılaşmanın final niteliğinde geçeceğini belirterek, zorlu müsabakalar oynayacaklarını vurguladı. Pazar günü Mehmet Ali Kâğıtçı Stadı`nda oynayacakları Harb-İş Spor maçını kazandıkları takdirde rakipleriyle arasındaki farkı altı puana çıkaracaklarına dikkat çeken Ağdaş, “Bundan sonraki maçlarda her türlü sonuç alınabilir. Her hafta şampiyonluk mücadelesinde dengeler değişebilir” dedi.


KAPIDAĞLI: KAZANACAĞIZ

Harb-İş Spor antrenörü Coşkun Kapıdağlı, lige iyi başladıklarını, son haftalarda sakatlık ve cezalar nedeniyle puan kaybettiklerini söyledi. Kaybettikleri puanları, Pazar günü oynayacakları Bekirpaşa Başaran müsabakasında telafi edeceklerini belirten Kapıdağlı, Başaran maçı hakkında açıklamalarda bulundu; “Ligde zorlu bir grupta olduğumuzu biliyoruz. Bekirpaşa Başaran karşılaşması bizim için altı puanlık müsabaka. Karşılaşma sonunda rakibimizi yenerek, gülen taraf biz olacağız”.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ