KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Darıca Kale’nin gözü zirvede
Darıca Kale’nin gözü zirvede
Amatör Futbol
05 Ekim 2009 Pazartesi 14:31
  • 983
  • 0

Darıca Kale’nin gözü zirvede

Süper Amatör Küme b grubunda şampiyonluk hesapları yapan Darıca Kale, deplasmanda İ.Doğan’ı 2-1 yenerek, gözünü zirveye dikti.

İ.Doğanspor, kendi saha ve seyircisi önünde Darıca Kale karşısısnda sıkıntılı dakikalar yaşadı. Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşmada Darıca Kale, bulduğu pozisyonları değerlendirerek, 3 puanın sahibi oldu. İ.Doğanspor ise ilk hafta kazandığı  galibiyet ardından ikinci haftayı puansız kapattı.
 

K.Denizçay  farklı kazandı
Süper Amatör Küme b grubunun iddialı takımlarından Karadeniz çay spor- Uzunçiftlik spor`u kendi saha ve seyircisi önünde farklı yenmeyi başardı.Maçın başından itibaren üstün oynayan K.Denizçay spor, her iki yarıda bulduğu gollerle farklı sonuca ulaştı. B grubunda 4 puana ulaşan K.Deniz çayspor, gözünü üst sıralara dikti. K.Deniz çay spor karşısında farklı yenilen Uzunçiftlik ikinci haftayı da puansız kapattı.
 

Balaban zirvede
Süper Amatör Küme b grubunun iddialı takımlarından Balabanspor, ilk hafta farklı galibiyetin ardından ikinci haftayı da 4-1 Uzuntarla galibiyeti ile noktalayarak, zirvenin sahibi oldu. Grubunda şampiyonluğu hedefleyen Balabanspor, Uzuntarla karşısında 90 dakika boyunca etkili oldu. Her iki yarıda da rakibine üstünlük sağlayan Balabanspor, attığı gollerle de farka gitmeyi bildi. B grubunda ikinci hafta sonunda Balabanspor  zirvede şimdilik yalnız kaldı.
 

Çayırova zorlandı.
Süper Amatör Küme b grubunda ilk haftayı deplasmanda beraberlik ile ayrılan Çayırova Belediye, ikinci haftada kendi saha ve seyircisi önünde H.Yıldızspor`u 2-1 yenmeyi başardı. Son derece zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşma izleyenlere keyif verdi. Her iki takımda ortaya koyduğu futbol ile alkış alırken, kazanan Çayırova Belediye oldu.
 

Bekiredere`nin nefesi yetmedi
Süper Amatör Küme b grubunun iddialı takımlarından Bekirderespor ile A.Yeniköy`ün karşılaşmasında puanlar paylaşıldı. Maçın ilk yarısında Bekirderespor, rakibine oranla daha derli toplu gözükürken, bulduğu pozisyonlarda da öne geçmeyi başardı. Maçın ilk yarısının 2-0 önde tamamlayan Bekirderespor karşısında A.Yeniköy tüm riskleri göz önüne alarak, rakip kaleye yüklendi. Kurduğu baskı neticesinde de eşitliği sağladı. Karşılaşmada 2-2 sona erdi.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ