KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Değirmendere, güçlü Suadiye karşısında
Değirmendere, güçlü Suadiye karşısında
Amatör Futbol
05 Kasım 2010 Cuma 14:08
  • 895
  • 0

Değirmendere, güçlü Suadiye karşısında

Amatör Süper Lig B Grubu’nun önemli karşılaşmalarından biri olan Değirmendere - Suadiye müsabakası, 14.00’te başlayacak

DEĞİRMENDERE`NİN
KADER MAÇI
B Grubu`nda sekiz puanla yedinci sırada yer alan Değirmenderespor, yarın sahasında konuk edeceği grup lideri Suadiye karşısında kendi kaderini belirleyecek. Yeşil siyahlı ekip maçı kazandığı takdirde zirve için umutlanacak. Kaybederse düşmeme ya da orta sıralarda kalma mücadelesi verecek. Değirmendere karşılaşmasını kazanarak liderliğini devam ettirmek isteyen Suadiye ise, müsabakadan mağlup ayrılırsa liderliği Kullar Yıldız veya Şekerpınar`a kaptırabilir.

MUTLAKA KAZANMALIYIZ
Değirmenderespor`un tecrübeli teknik adamı Ceyhun Giray, istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıkları için istikrarsız sonuçlar aldıklarını ifade etti. Yarın oynayacakları Suadiye maçını kazanmaktan başka çareleri olmadığını belirten Ceyhun Giray; “Zirveyi bırakmak istemiyorsak mutlaka rakibimizi kendi sahamızda yenmemiz gerekir. İyi bir ekip olduğumuzu Suadiye karşısında oynayacağımız güzel futbolla kanıtlamalıyız” diyerek Suadiye karşılaşması hakkında fikirlerini açıkladı.

ZOR MAÇ OLACAK
Suadiye teknik adamı Necip Öztaş, iyi futbol oynadıklarını fakat bazı karşılaşmalarda yedikleri basit gollerle rakiplerine puan kaptırdıklarını vurguladı. Suadiye olarak sezona geç başladıklarını söyleyen Öztaş, ilk beş haftanın kendileri için hazırlık dönemi olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz hafta Beylikbağı deplasmanında başarılı bir futbol ortaya koyduklarına değinen Suadiye antrenörü Necip Öztaş, “Değirmendere karşısında da iyi futbol oynayarak liderliğe devam etmek istiyoruz” dedi. Öztaş son olarak müsabakayı hak edenin kazanmasını ve göze hoş gelen bir karşılaşma oynanmasını temenni etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ