KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Değirmendere mi Beylikbağı mı ?
Değirmendere mi Beylikbağı mı ?
Amatör Futbol
12 Eylül 2010 Pazar 14:37
  • 1241
  • 0

Değirmendere mi Beylikbağı mı ?

Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanlığı kupasının ilk karşılaşması yarın saat 17.00 Mehmet Ali Kağıtçı stadında Değirmendere ile Beylikbağı arasında oynanacak.

Giray ilk maçına çıkacak
Geçen sezon Birinci Amatör Liginde gruplarında birinci olarak Amatör Süper Lige çıkma başarısını gösteren Değirmendere ile Beylikbağı, yeni sezonun ilk resmi müsabakasında karşı, karşıya gelecek. Yeni sezona Amatör Süper Ligde hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen iki takımında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupasının ilk karşılaşmasında kendi güçlerini ortaya koyacaklarını ifade etti. Değirmenderespor takıma birçok yeni transfer yaparken teknik adam Ceyhun Giray ile ilk resmi maçına çıkacak. Beylikbağıspor geçen sezon takımın iskelet kadrosunu koruyarak eksik mevkilere yaptığı flaş transferlerle adından çok söz ettirdi.


Giray: İyi başlangıç yapacağız
Değirmenderespor antrenör'ü Ceyhun Giray, yeni sezon hazırlıklarını planlı ve programlı olarak yaptıklarını ve oynadıkları hazırlık karşılamamalarında iyi futbol oynayarak lig öncesi olumlu sinyaller verdiklerini ifade etti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupasını ciddiye aldıklarını ve lig öncesi kendileri için çok önemli bir hazırlık devresi olacağını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupasını kazanarak yeni sezona kupa ile başlamak istediklerini ifade etti. Tecrübeli antrenör Beylikbağıspor ile oynayacakları müsabakada sabırlı oynayarak müsabakayı kazanacaklarına inandığını söyledi.


Korkmaz: Kazanmak istiyoruz

Beylikbağıspor antrenör'ü Murat Hamit Korkmaz, "Geçen sezon kadromuzu yeni sezonda bir arada olmalarını sağladık. Takviyeler yaparak alternatifli bir ekip oluşturduk. Amatör süper lig öncesi en ciddi turnuva olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupasında ilk karşılaşmamızı Değirmendere ile oynayacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak turnuvaya galibiyet ile başlamak istiyoruz. Bu turnuvaya katılan bütün ekipler gibi sezona kupa ile başlamak istiyoruz. Beylikbağıspor olarak Değirmendere karşısında tam kadro ile sahaya çıkacağız ve karşılaşmayı kazanacağız."dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ