KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Değirmendere’de kritik müsabaka
Değirmendere’de kritik müsabaka
Amatör Futbol
17 Aralık 2009 Perşembe 14:41
  • 551
  • 0

Değirmendere’de kritik müsabaka

Birinci Amatör Küme C Grubu’nda bu hafta Değirmendere sahasında kümede kalma ile play-off arasında yer alacak ekibi belirleyecek karşılaşma oynanacak.

İki tarafta galibiyet istiyor
Oynadığı 10 maçta topladığı 14 puan ile play-off grubu ile düşme grubu arasında yer alan Ulaşlı spor ile oynadığı 10 müsabakada topladığı 10 puan ile düşme hattının üzerinde yer alan H.H.Şafak spor arasındaki kritik müsabaka Değirmendere sahasında oynanacak olan karşılaşmayı kaybeden ekip düşme sıkıntısını yakından hissedecek.  Zorlu müsabaka için iki takımda hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladılar.


Kazanarak yola devam edeceğiz

Ulaşlıspor Antrenörü Naci Yavuz ligde küme düşme değil play-off grubuna kalmak olarak hedeflerini belirlediklerini fakat futbolun adaleti olmadığını istenilen sonuçlar alınmayınca bu şekilde kader müsabakaları oynamak zorunda kalındığını söyledi. Naci Yavuz bu hafta H.H.Şafak sporu yenerek zirve yarışı içinde olacaklarını ve ekibinin sporcularının bunu başaracak tecrübeye sahip olduğunu söyledi.


Hataları minimuma indirgedik

İki hafta önce mutlak kazanmamız gereken müsabakayı kaybettiklerini, fakat geçen gafta güçlü rakipleri Dilovası Belediye 3-1 yenerek geçen haftayı telafi ettiklerini söyledi. Bu hafta Ulaşlı spor müsabakasında hata yapmadan maçı kazanarak düşme hattının dışında kalmak istediklerini ve bunu deplasmanda başaracaklarını belirtti. 
Ö.Ufuk ÖĞÜTVEREN
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ