KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Demir spor formunu yakalıyor
Demir spor formunu yakalıyor
Amatör Futbol
10 Eylül 2010 Cuma 14:27
  • 1461
  • 0

Demir spor formunu yakalıyor

Birinci amatör liginde mücadele eden Demirspor yaptığı çalışmalar ve oynadığı özel karşılaşmalar ile form tutmaya başladı

Hazırlık maçları başladı
Birinci Amatör Küme`nin en genç ekibi olan Demirspor sezon başı yaptığı çalışmalar sonrasında oynadığı hazırlık müsabakalarında H.H.Şafak spor ile 3-3, Körfez Esenspor ile 1-1 berabere kalan ekip İzmit Belediyesine 8-1 Yarımca spora 2-1 mağlup oldu. Demir spor sezon başı Derince Belediye ekibi ile futbolcu alış verişi anlaşmasında D4erince Belediye spor vazgeçince Demir sporun genç ve kabiliyetli futbolcuları yeni sezonda Demir sporda forma giyecek olmaları ile mavi, beyazlı ekibin gücüne güç kattı.


Ertaç: Tempoyu yakalıyoruz
Demir sporun teknik adamı Metin Ertaç sezon başı bazı futbolcularımızın başka takımlara gitme durumları nedeni ile tam kadro çalışmaları yapamadıklarını ve bunun için istediğimiz formu yakalayamadık. Son bir haftadır tam kadro yaptığımız çalışmalar sonucunda ekip olarak istediğimiz tempoyu yakıldıklarını ifade etti. Metin Ertaç lig müsabakalarına kadar A genç takıma yaşı tutan A takımda oynatabileceğimiz üç futbolcu transfer yapacağız dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ