KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Demirer’den yaylım ateşi
Demirer’den yaylım ateşi
Amatör Futbol
05 Aralık 2011 Pazartesi 16:46
  • 1598
  • 3

Demirer’den yaylım ateşi

Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Kocaeli Şubesi, sessizliğini bozdu. Şube başkanı Remzi Demirer ve yöneticiler, Amatör Evi’nde basın açıklaması düzendi.

Çarpıcı açıklamalar yapan Demirer, Murat Aydın`a yüklendi. Demirer`in iddiasına göre Murat Aydın, sahte evrak düzenlemiş


EKREM HOCA YANLIŞ KARAR
TÜFAD Kocaeli Şubesi Başkanı Remzi Demirer, düzenlediği basın toplantısında, Kocaelispor`da Ekrem Albayrak`ın göreve getirilmesini yanlış buldu. Demirer, “Kendisi bilim adamı. Körfez`e geçiş döneminden sonra A-2 adı altına alınan futbolcular burada kalsaydı daha başarılı olabilirdi. Birleşme iyi okunamadı. En azından pilot takım olarak düşünülebilirdi. Kocaeli`de futbol oynamış en az 60`a yakın arkadaşımız bu görevi yapabilirdi.


BU BİNA ASKF`NİN DEĞİL
Demirer şu açıklamaları yaptı; “M. Ali Kağıtçı Stadı önündeki dev tabelalarda yazan tüm taban birlikleri ve derneğimizinde ismi yazıyor değil mi? Bu bina yalnız ASKF`nin binası değil. Bu binanın yapılmasında Rafer Kırgız ve Nurettin Arıcan`ın büyük katkıları olmuştur. Bundan dolayı ben kendilerine teşekkür ediyorum. Buranın oluşumunda en büyük katkıyı Nurettin Arıcan vermiştir. Bu bina sadece ASKF`nin değil, tüm taban birliklerinindir”


SAHTE EVRAK DÜZENLEDİLER
Remzi Demirer; “Sultan Orhan`dan bir antrenör, gelişim seminerine katılamadığını söyledi. Mazeretini TFF`ye mail yoluyla iletmiş. Araştırdım ve böyle bir raporun olmadığını öğrendim. Elimizde de belgeler var. Bunları federasyona gönderdik. Elbette ki tartışmalar olacak. Ancak yapılan yanlışlarda Murat Aydın`ı uyarıyoruz. Seminere gelmeyen birine kart çıkarabiliyorsa, bu sahteciliktir. Aydın`ın bu kadar gücü varmı? Olmayacak işlere kalkışmasın, okyanusta boğulur”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ