KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Demirspor gençlerle başarı peşinde
Demirspor gençlerle başarı peşinde
Amatör Futbol
16 Eylül 2009 Çarşamba 14:54
  • 1064
  • 0

Demirspor gençlerle başarı peşinde

Kocaeli spor camiasında altyapıya verdiği önemle bilinen, A takımda da Amatör 1. Küme’de mücadele eden Kocaeli Demirspor yeni sezon çalışmalarını sürdürüyor. Yönetimin dış transferlere sıcak bakmaması nedeni ile A takıma altyapıdan takviye yapıldı.

Çalışmalar devam ediyor
Yeni sezona genç futbolcuların ağırlıkta olduğu bir kadro ile hazırlanan Kocaeli Demirspor'da sezon hazırlıkları sürüyor. Bir yandan tesislerinde antrenman yapan Demirspor, diğer yandan da hazırlık maçları ile yapılan çalışmaların sınavını veriyor. Şu ana kadar 3 hazırlık maçı oynayan Mavi-Beyazlı ekip, oynadığı hazırlık maçlarından yalnızca birinden galip ayrılabildi. Santrafor mevkiinde sıkıntı yaşayan takım, bu mevkiine bir transfer yapacak.

Santrafor arayışı sürüyor
Yeni sezon hazırlıklarına tesislerinde yaptığı antrenman ve oynadığı hazırlık maçları ile devam eden Kocaeli Demirspor, şu ana kadar 3 hazırlık maçı yaptı. Oynanan 3 karşılaşmada da gol yollarında sıkıntı çeken Mavi-Beyazlı ekip, takıma bir santrafor oyuncusu transfer edecek. Yönetim bu mevkide forma giyecek futbolcu arayışlarını sürdürürken, takım ise antrenörleri nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor.
 


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ