KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Derbent’te derbi maçı
Derbent’te derbi maçı
Amatör Futbol
11 Aralık 2009 Cuma 17:01
  • 715
  • 0

Derbent’te derbi maçı

Süper Lig B grubunun lideri Darıca Kale spor ile takipçisi Balaban spor Pazar günü Derbent sahasında ilk yarının liderini belirleyeceği karşılaşmayı oynayacaklar.

Balaban avantajlı görünüyor
B Grubunda haftalardır liderliğini sürdüren Balaban spor son iki hafta içinde aldığı başarısız sonuçlar nedeni ile grubun liderliğini Darıca Kale spor`a kaptırdı. Balaban spor Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Darıca Kale spor karşılaşmasını kazanarak ilk yarıyı lider tamamlamak istiyorlar. Darıca kale spor geçen hafta elde ettiği liderliği korumak için mücadele edecek.

 

İç saha avantajını kullanacağız
Balaban sporun Antrenörü Tuncay Alten lige çok iyi başladıklarını fakat sakatlıkların ve cezalı futbolcuların nedeni ile son haftalarda alınan başarısız sonuçlar ile grup liderliğini rakiplerine kaptırdıklarını söyledi. Pazar günü Derbent sahasında saat 17.00 oynayacakları müsabakayı saha ve taraftar desteği ile kazanacaklarını belirtti. İlk yarıyı lider bitirmeleri için Darıca Kale sporu mutlaka yeneceklerini ve bunun için ekip olarak inandıklarını belirtti.

 

Rakipten çekinmiyoruz
Darıca Kale sporun başarılı Antrenörü Ergün Çoban yaptığı açıklamada sezon başı lige çok dikkatli ve planlı çalışmalara ile başladıklarını ve geçen hafta itibarı ile emin adımlarla ilerlediğimiz lig maçları sonucunda başarılı olarak liderliği ellerine geçirdiklerini belirtti. Ergün Çoban Pazar günü deplasmanda oynayacakları Balaban spor müsabakasından çekinmediklerini ve deplasmana kesinlikle galibiyet için geleceklerini belirtti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ