KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Derince Belediyesi’ne tebrik yağıyor
Derince Belediyesi’ne  tebrik yağıyor
Amatör Futbol
10 Aralık 2012 Pazartesi 15:26
  • 871
  • 0

Derince Belediyesi’ne tebrik yağıyor

98 okulun katılımıyla başlayan ve büyük bir heyecana sahne olan Süt Kupası Futbol Şenlikleri’ne katılanlar Derince Belediyesi’ne teşekkür ediyor
SPORA BÜYÜK HİZMET
Derince Belediyespor tarafından il bazında organize edilen ve toplam 98 okulun katıldığı Süt Kupası Futbol Şenlikleri tam gaz devam ediyor. İlçe şampiyonlarının belli olup, il şampiyonası müsabakalarına geçilen büyük organizasyona katılan 98 okulun ulaşım ve forma masrafları Derince Belediyesi tarafından karşılanıyor. Derince Belediyesi tüm takımlara 14`er kişilik forma, şort ve tozluk hediye ederken, her okulun ulaşımı da yine Derince Belediyesi tarafından sağlanıyor. 
 

ALEMDAR`A TEŞEKKÜR
Bu doğrultuda turnuvaya katılan bazı okulların yöneticileri, öğretmen ve sporcu velileri gerçekleşen bu büyük hizmetten ötürü Derince Belediyesi yetkililerine sonsuz teşekkürlerini sunuyorlar. Özellikle Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar`a sunduğu bu imkanlardan ötürü teşekkürlerini sunan okul yönetimleri, küçük yaştaki miniklerin böyle büyük bir heyecana ortak olmasının son derece önemli olduğunu vurguluyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ