KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Derya Gökmen'den anlamlı evet
Derya Gökmen'den anlamlı evet
Amatör Futbol
04 Ekim 2010 Pazartesi 14:35
  • 3162
  • 0

Derya Gökmen'den anlamlı evet

Amatör Süper Lig takımlarından Maşukiyespor’un antrenörlüğünü yapan Derya Gökmen ile İstanbul’un güzel kızlarından Fatma Koçalan ile önceki akşam Derbent Düğün Salonu’nda yapılan nikah ve düğün töreniyle evliler kervanına katıldı
Futbolcular düğünde buluştu
İlimizin köklü Spor Kulüplerinden Amatör Süper Lig takımı Maşukiyespor`un genç teknik direktörü Derya Gökmen ile İstanbul`un güzel kızlarından Fatma Koçalan, önceki gün Derbent düğün Salon`unda yapılan Nikah ve düğün töreni ile Maşukiyespor teknik Direktörü Derya Gökmen evliler kervanına katıldı. Genç çiftlerin nikahını Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık kıydı. Derbent Düğün salonunda yapılan düğün töreninde genç çiftleri dostları ve akrabaları yalnız bırakmadı. Nikah Töreni sonrası ise düğün töreninde davetliler canlı müzik eşliğinde bol bol eğlendi. Maşukiyesporlu futbolcularda teknik Direktörlerini düğün töreninde yalnız bırakmadılar.
 
 
Birlikteliğe evet dediler
İlimizin en eski Amatör Spor Kulüplerinden biri olan Maşukiyespor`un teknik direktörlüğünü yapan ve Maşukiye beldesinin tanınmış ailesi olan Burhan-Ayşe çiftinin oğlu Derya Gökmen ile İstanbul`da bulunan Hüseyin-Havva Koçalan çiftinin güzel kızları Fatma Koçalan önceki akşam Derbent Düğün Salonunda yapılan nikah töreninde birbirlerine hayat boyunca evet diyerek, Evliler kervanına girdiler. Yapılan nikah töreni sonrasında genç çiftlerin aileleri dostları ve akrabaları genç çiftleri takıya boğdu. Takı töreni sonrası ile canlı müzik eşliğinde bütün davetliler bol bol eğlendi.  Düğün töreni sonrası ise iki günlüğüne Kartepe Gren Park Otel`de balayı yapacaklar.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ