KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Dev maç tamamlanamadı
Dev maç tamamlanamadı
Amatör Futbol
31 Aralık 2012 Pazartesi 13:04
  • 1174
  • 1

Dev maç tamamlanamadı

Birinci Amatör Küme A Grubu’nda şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren Doğantepespor-tavşantepespor müsabakası tamamlanamadı. Tavşantepespor4unh üç oyuncusunun kırmızı kart görmesine bir de sakatlık eklenince maç yarıda kaldı

ÜÇ KIRMIZI İKİ SAKAT

Birinci Amatör Küme A Grubu`nda zirveyi ilgilendiren karşılaşmada Doğantepespor, Tavşantepespor`u ağıradı. Zorlu mücadelede Tavşantepe`den Emrah, Hakkı ve Hasan kırmızı kart gördü. Sahada 8 kişi mücadele eden Tavşantepespor`da karşılaşmanın 80. dakikasında iki futbolcu sakatlandı. Tavşantepespor, sahada altı kişi kalınca maçın orta hakemi Deniz Kükrek, müsabaka talimatnamesine göre sahada rakip takımın yeterli sayıda oyuncuyla bulunmaması nedeniyle mücadele 4-0 Doğantepespor öndeyken karşılaşmayı tatil etti. 
 

KOL KOLA ÇIKTILAR
Tavşantepespor`lu yöneticiler karşılaşmanın hakemine tepkilerini göstermek adına müsabakanın ardından toplu halde Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasına gitti. KASKF Başkanı Murat Aydın ile görüşen Tavşantepespor Yönetim Kurulu üyeleri her hangi bir açıklama yapmadan KASKF binasından ayrıldı. Doğantepespor ile Ktavşantepespor arasında oynanan müsabaka dostça başladı ve 80. dakikada tatil oldu. Her iki takım futbolcu ve teknik adamları sahayı kol kola terk etti. Doğantepesporlu futbolcular maçın tamamlanamaması nedeniyle bir hayli üzgün göründü.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ