KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Düşme hattında dev randevu
Düşme hattında dev randevu
Amatör Futbol
10 Aralık 2009 Perşembe 14:34
  • 565
  • 0

Düşme hattında dev randevu

Süper Lig’in ilk yarının son haftasında B grubunda düşme hattında yer alan Uzuntarla spor ile düşme sıkıntısı yaşamak istemeyen Yeniköy spor mücadelesi Pazar günü Değirmendere Stadı’nda saat 14.00’te oynanacak.

Ligde genç ekiple yola çıkan Yeniköyspor ligde şansız sonuçlar alınca grupta düşme sıkıntısını hisseden ekip oldu. Yeniköyspor ilk yarının son maçında grupta düşme hattında yer alan Uzuntarlaspor ile oynayacağı karşılaşmayı kazanarak ikinci yarıya daha rahat girmek istiyor. Uzuntarlaspor son haftalarda aldığı başarılı sonuçlara geçen hafta aldığı mağlubiyet sonucunda düşme hattında kalan ekip Pazar günü Yeniköyspor`u yenmek istiyor.


Olduğumuz yeri hak etmiyoruz

Yeniköy sporun tecrübeli Teknik patronu Ahmet Fevzi Danabaş yaptığı açıklamada kaliteli bir ekip olduklarını fakat genç futbolculardan kurulu olan takımın tecrübesizliği ve şansızlıklar nedeni ile ligde puan kaybettiklerini ve B grubunda sıralamadaki yerleri kendilerine yakışmadıklarını belirtti. Pazar günü Değirmendere sahasında Uzuntarla sporu yenerek ikinci yarıya kendi hedefleri doğrultusunda ulaşmak için çalışacaklarını belirtti.

 

Bu maçı kazanmalıyız
Uzuntarlaspor Antrenörü Cemal Güç geçen hafta beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını bu mağlubiyetin telafisini Pazar günü deplasmanda oynayacakları Yeniköyspor`u yenerek ilk yarıda üzerlerinde bulunan takımlar ile aralarındaki puan farklarının açılmamasını sağlayacaklarını belirtti. Uzuntarlaspor olarak hafta sonu oynayacakları Yeniköy spor müsabakasına her konuda hazır olduklarını belirtti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ