KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Düşme potasında kritik karşılaşma
Düşme potasında kritik karşılaşma
Amatör Futbol
19 Kasım 2010 Cuma 15:51
  • 914
  • 1

Düşme potasında kritik karşılaşma

Amatör Süper Lig B Grubu’nun son iki sırasında yer alan Maşukiye ile Yeniköy arasında gelecek hafta oynanacak karşılaşmayı kazanan taraf, düşmeme mücadelesinde önemli bir üç puan alacak.

ÖLÜM KALIM MAÇI
B Grubu`nda dört puanla son sırada yer alan Maşukiye ve beş puanla 9. sırada bulunan Yeniköy, Maşukiye Stadı`nda zorlu bir doksan dakikaya çıkacak. Kaybeden ekibin kümede kalma hayallerini mucizelere bırakacağı karşılaşma, şüphesiz haftanın en çok ilgi gören maçı olacak. Maşukiye ve Yeniköy teknik heyetleri, gelecek hafta oynayacakları müsabaka öncesi futbolcuları zorlu doksan dakikaya motive etmek için var gücüyle çalışıyor.

 

MAZERETİMİZ YOK
Sezon başında iyi bir çalışma yapmalarına rağmen ilk haftalarda istedikleri sonuçları alamadıklarını belirten Maşukiye teknik adamı Derya Gökmen, gol yollarında şanssızlıklar yaşadıkları için toparlanamadıklarını ifade etti. Gelecek hafta oynayacakları Yeniköy maçının, sezonun en önemli müsabakası olduğuna dikkat çeken Gökmen, “Yeniköy maçı için mazeretimiz yok. Maşukiye olarak kümede kalmak istiyorsak mutlak üç puanı almalıyız. Yeniköy`ü yenerek gelecek haftalar için ümitlerimizi artıracağız” dedi.

 

KADERİMİZİ BELİRLEYECEĞİZ
Yeniköy`ün çiçeği burnunda teknik adamı Fatih Şengül, çok kötü bir dönemde kendisine yapılan teklifi kabul ettiğini ve zorlukları bilerek göreve başladığını ifade etti. Maşukiye maçının, kaderlerini belirleyecek bir müsabaka olduğuna değinen Fatih Şengül, “Maşukiye maçı kümede kalma yolunda mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşma. Maşukiye`ye galibiyet için gideceğiz. Kendi kaderimizi kendimiz belirleyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Ufuk ÖĞÜTVEREN
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ