KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Düşme potasında kritik karşılaşma
Düşme potasında kritik karşılaşma
Amatör Futbol
23 Kasım 2010 Salı 13:07
  • 760
  • 0

Düşme potasında kritik karşılaşma

Amatör Süper Lig B Grubu’nun son iki sırasında yer alan Maşukiye ile Yeniköy arasında hafta sonu oynanacak karşılaşmayı kazanan taraf, düşmeme mücadelesinde önemli bir üç puan alacak

KAYBEDENİN İŞİ ZOR
B Grubu`nda dört puanla son sırada yer alan Maşukiye ve beş puanla 9. sırada bulunan Yeniköy, Maşukiye Stadı`nda zorlu bir doksan dakikaya çıkacak. Kaybeden ekibin kümede kalma hayallerini mucizelere bırakacağı karşılaşma, şüphesiz haftanın en çok ilgi gören maçı olacak. Maşukiye ve Yeniköy teknik heyetleri, hafta sonu oynayacakları müsabaka öncesi futbolcularını zorlu doksan dakikaya motive etmek için var gücüyle çalışıyor.

 

GÖKMEN: MAZERETİMİZ YOK
Sezon başında iyi bir kamp dönemi geçirmelerine rağmen ilk haftalarda istedikleri sonuçları alamadıklarını belirten Maşukiye teknik adamı Derya Gökmen, gol yollarında şanssızlıklar yaşadıkları için toparlanamadıklarını söyledi. Hafta sonu oynayacakları Yeniköy maçının, sezonun en önemli müsabakası olduğuna dikkat çeken Gökmen, “Yeniköy maçı için mazeretimiz yok. Maşukiye olarak kümede kalmak istiyorsak mutlak üç puanı almalıyız. Yeniköy`ü mağlup ederek gelecek haftalar için ümitlerimizi arttıracağız” dedi.

 

ŞENGÜL: KADERİMİZİ BELİRLEYECEĞİZ
Yeniköy`ün çiçeği burnunda teknik adamı Fatih Şengül, çok kötü bir dönemde kendisine yapılan teklifi kabul ettiğini ve zorlukları bilerek göreve başladığını ifade etti. Maşukiye maçının, kaderlerini belirleyecek bir müsabaka olduğuna değinen Fatih Şengül, “Maşukiye maçı kümede kalma yolunda mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşma. Maşukiye`ye galibiyet için gideceğiz. Kendi kaderimizi kendimiz belirleyeceğiz” şeklinde konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ