KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Ellibeş’e özel konuklar
Ellibeş’e özel konuklar
Amatör Futbol
13 Aralık 2012 Perşembe 13:56
  • 636
  • 0

Ellibeş’e özel konuklar

Halıdere Spor Kulübü Başkanı Recep Gürsoy,Kulüp Muhasibi Yalçın Gürsoy ile birlikte,Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret ederek bir süre görüşüp Kulüp çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu
GÜRSOY TEŞEKKÜR ETTİ
Halıdere Spor Kulübü Başkanı Gürsoy, kulübe bu güne kadar yapmış olduğu destek ve katılardan dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş`e teşekkür ediyoruz.Amatör spor kulüplerinin imkanları ortada. Bu yönde kulübümüzün bazı ihtiyaçlarını karşılamada sıkıntı çekiyoruz ve zorlanıyoruz. Bu yönde Sayın Başkanımızdan ricada bulunuyoruz. Oda bizleri sağ olsun hiç geri çevirmeden Belediyemizin imkanları ölçüsünde destek veriyor, katkı sağlıyor”dedi. 


DESTEĞE DEVAM
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş`te kısa bir konuşma yaptı. Ellibeş, “Gölcük Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde ilçe genelindeki 14 kulübümüze zaman zaman malzeme yardımı gibi yapabileceğimiz konularda destek veriyoruz, katkı sağlamaya çalışıyoruz. İlçemizde özellikle Futbola olan ilgi ve sevgiyi biliyoruz.Kulüp idareciliğinin ne demek olduğunu da biliyoruz, görüyoruz. İmkanlar el verdiği ölçüde destek vermeye katkı sağlamaya çalışacağız”dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ