KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Elman Demir’den veda yemeği
Elman Demir’den veda yemeği
Amatör Futbol
07 Ekim 2012 Pazar 13:13
  • 1161
  • 4

Elman Demir’den veda yemeği

İlimizde yeni kurulan mütevazı bir takım olan Yuvam İzmitspor’un başkanlığını bırakan Elmar Demir, dün İzmit Öğretmenevinde U-15 takımını veda yemeği vererek, futbolcuları ile vedalaştı
BAŞKANLIĞI DEVRETTİ
İki sezon önce kurulan Yuvam İzmitspor`un Kulüp Başkanlığını yapan Elman Demir, dün İzmit Öğretmen evinde U-15 takımına yemek verdi. Yemeğe U-15 futbolcuları ve antrenörler Ferhat Yaşar, yardımcı antrenör Ömer Faruk Yazıcı, Futbol İl temsilcisi Mithat Ağa, Takımın sponsor olarak destek veren İsmail Taş ve Serkan Umutlu`da verilen yemeğe katıldı. İki yıldır Kulüp başkanlığını yapan Elman Demir, başkanlık görevini yönetim Kuruludan Oğuz Bebek`e devretti. Yeni Başkan İstanbul`da işlerinin yoğunluğunda dolayı yemeğe katılamadı.
 
BİRAZ KIRGINIM
Yuvam İzmitspor`un kurucusu ve ilk başkanı olan Elman Demir, işlerinin yoğunluğundan dolayı başkanlık görevini bırakarak, daha genç bir yönetime devretti. Yemekte kısa bir konuşma yapan Elman Demir, “Öncelikle Bizim Kulübümüze her türlü destek veren herkese teşekkür ediyorum.  Yuvam Akarca 4. Ada başkanı Ayhan İlhan ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Beni üzen gerçek konu ise 15 bin kişinin yaşadığı Yuvam İzmit`te kulübümüze destek verilmemesi oldu. Spora büyük bir destek verdik. Yuvam İzmitspor bünyesinde 250 gence spor yaptırıyoruz. Fakat Akarca halkından istediğimiz desteği alamadık” dedi. 
 
KULÜP UMURLARINDA DEĞİLDİ
Yuvam Akarca`da gençlerimize spor yaptırmak amaçlı olarak, açılan Yuvam İzmitspor`a halk tarafından hiçbir ilgi olmaması beni derinden üzdü. Diyen Elman Demir “ Mahalle muhtarları ve haklı bizlere hiçbir destek vermedi. Yuvam İzmitspor olarak gençlerimize spor yaptırmak için mücadele verdik. Fakat mahalle halkının bu konuda hiç umurlarında olmadı. Bana en büyük desteği ise Oğuz Bebek verdi. Bundan sonra Yuvak İzmitspor`un başkanlığını yapacak. Kendisine ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Yuvam Akarca mahalesi sakinlerine de kırgın olduğumu söylemek istiyorum. Ben takıma her zaman destek vereceğim” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ