KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Gebze mi Doğantepe mi?
Gebze mi Doğantepe mi?
Amatör Futbol
12 Ekim 2012 Cuma 13:35
  • 1107
  • 4

Gebze mi Doğantepe mi?

Birinci Amatör Küme A Grubu’nda yarın dev bir maç oynanacak. İkinci sıradaki doğantepespor ileüçüncü sıradaki Gebzespor arasındaki ökarşılaşma nefesleri kesecek. Kazanan takım şampiyonluk yarışında avantajlı konuma geçecek

DOĞANTESPOR-GEBZESPOR  

Birinci Amatör Küme A Grubu`nun zirvesini ilgilendiren müsabakada Gebzespor ile Doğantepespor karşı karşıya gelecek. Yaptığı flaş transferle adından söz ettiren ve şampiyonluğun en güçlü aday olduğunu kanıtlayan Doğantepespor, Gebzebpor`u mağlup ederek zirve yürüyüşünü sürdürmek isteyecek. Genç bir ekiple centilmence mücadele eden Gebzespor güçlü rakibi karşısında en az bir puan hedefleyece. Saat 19.00`da başlayacak olan müsabakayı tecrübeli hakemlerimizden Alper Çetin yönetecerk. Çetin4in yardımcılıklarını Doğukan Durdağ ve Cem Özbay yapacak. 
 

K. ÇAYSPOR-A. YENİKÖYSPOR  
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda küme düşme bölgesinde yer alan iki ekip Karadeniz Çayspor-Anadolu Yeniköyspor  üç puan için zorlu bir maça çıkacak. Dört maçta kalesinde 16 gol görüp iki gol atan ve hiç puanı bulunmayan Karadeniz Çayspor  kendi seyircisi önünde dört maçta kalesinde 15 gol yiyip 5 gol atıp, bir puanla onuncu sırada yer alan Anadolu Yeniköyspor`u ağırlayacak. Beylikbağı Stadında  saat 19.00 da oynanacak olan Karadeniz çayspor ile Anadolu Yeniköyspor maçını ilimiz başarılı genç hakemlerinden Halil Dağdeviren yönetirken, yardımcılıklarını Erhan Atakay ve Mahmut Fıçıcı yapacak. 
 

TEKSPOR-KADIKÖYSPOR  
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda genç bir ekiple zirve mücadelesi veren Tekspor geçen hafta alınan yenilginin acısını unutup  ligde orta sıralarda yer alan Kadıköyspor`u ağırlayacak.  Dört maçta 9 puan toplayıp dördüncü sırada yer alan Tekspor  5 puanla sekizinci sırada yer alan Kadıköyspor`u yenerek moral bulmak isteyecek. Tekspor ilk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmak için rakibi Kadıköyspor`u yenmek isteyecek. Kadıköyspor ise güçlü rakibi karşısında galip gelip üst sıralara doğru yükselmeyi istiyor.Kritik müsabaka  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda  oynanacak ve saat 13.00`te başlayacak. Karşılaşmayı Muharrem Kırbaş yönetecek.
 

Ç. SERHAT-HİSAREYNSPOR  
Çayırova Serhatspor ile Hisareynspor  üç puan ve zirve yarışına ortak olmak için Şekerpınar Stadı`nda karşılaşacak. Geçen hafta maçlarını kazan iki ekip  zorlu maçı kazanarak çıkışlarını sürdürmek isteyecek. Şekerpınar Stadı`nda  saat 18.00`de oynanacak olan Çayırova Serhatspor ile Hisareynspor maçını ilimizin başarılı ve genç hakemlerinden Doğan Altun yönetirken, yardımcılıklarını Mustafa Şen ve Gökhan Fidan yapacak. Bu maçta gözlemci olarak Mustafa Arslan görev alacak. Çayırova Serhatsporda kırmızı kart cezalısı Ersin Taşova ve  Muhammet Şahin kadroda yer almayacak.
 

EREĞLİ BLD-DEMİRSPOR   
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda alt sıralarda yer alan Ereğli Belediyespor  şampiyonluk mücadelesi veren Demirspor`u konuk edecek. 3 Puanla dokuzuncu sırada yer alan Ereğli Belediyespor tehlikeli bölgeden kurtulmak için sahaya kazanmak parolasıyla çıkacak. Şampiyonluk mücadelesi veren Demirspor ise rakibini yenip zirve yarışında yalnız kalmak isteyecek. Karamürsel Stadı`nda oynanacak olan müsabaka 17.00`de başlayacak. Ereğli Belediyespor ile Demirspor maçını ilimiz başarılı hakemlerinden Abdullah Açıkyol yönetecek ve yardımcılıklarını Mesut Yetkiner ve Cemil tTnç yapacak. 
 
 
 
 
A GRUBU PUAN DURUMU
 
Demirspor  	4 	4 	0 	0 	14 	2	12 
Doğantespor  	4	3 	1 	0 	27 	2 	10
Gebzespor  	4 	3 	1 	0 	14 	4 	10
Tekspor  	4	3	0 	1 	7	4 	
Tavşantepe 	4 	2 	1 	1 	12 	7 	7
Ç. Serhat  	4	2 	0 	2 	6	10 	6
Hisareyn  	4	2 	0	2 	6 	11	
Kadıköy  	4 	1 	2 	1 	12 	12 	
Ereğli BLD  	4 	1 	0 	3 	3 	13 	3
A. Yeniköy  	4 	0 	1 	3 	5 	15 	1
K. Çayspor  	4 	0 	0 	4 	2 	16 	
Balabanspor  	4 	0 	0 	4 	0 	12	-6 
 
 
GÜNÜN PROGRAMI
Karadeniz Çayspor-Anadolu Yeniköyspor  
Tekspor-Kadıköyspor  
Doğantespor-Gebzespor  
Balabanspor-Tavşantepespor  
Çayırova Serhatspor-Hisareynspor  
Ereğli Belediyespor-Demirspor   
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ