KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Gençlerde final günü
Gençlerde final günü
Amatör Futbol
25 Aralık 2012 Salı 12:24
  • 1037
  • 0

Gençlerde final günü

Okullar Arası Genç Erkekler ve Kızlar Futbol İl Birinciliği yarın oynanacak final maçları ile son bulacak. Birinci olan takımlar ilimizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek

FİNAL MAÇI YARIN

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Okullar arası Genç Erkekler ve Genç Kızlar Futbol İl Birinciliği heyecanı  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda final maçları sonrasında heyecan sona erecek.  Kar nedeniyle ertelenen final maçları  Mehmet Ali Kağıtçı stadında devam edecek. Yaklaşık 45 gündür süren Okullar Arası Genç Erkekler ve Kızlar Futbol İl Birinciliğinde oynanacak final maçları ile son bulacak. 
 

İLK MAÇ SAAT 10.00`DA
Maçlar sonrasında Erkeklerde ve Genç Kızlarda dereceye giren takımları kupaları ve madalyaları törenle verilecek. Büyük bir heyecana sahne olacak olan Genç Erkekler Futbol İl birinciliği üçüncülük maçında  saat 10.00 da  Hereke Nuh Çimento Teknik ve Endüstri Meslek lisesi ile Darıca Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesi takımları karşılaşacak. Saat 11.30 da kızlarda üçüncülük maçında Darıca Lisesi ile İzmit Mimar Sinan Lisesi takımları karşılaşacak. 
 

SIKI TEDBİRLER ALINACAK
Genç kızlar finali saat 13.00 te start alırken Özel Karşıyaka Lisesi ile İzmit Ticaret Meslek Lisesi takımları karşılaşacak. Galip gelen takım ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek. Erkekler final maçı saat 14.30`da Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ile Karamürsel 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek lisesi takımları karşılaşacak. Galip gelen takım ilimiz Türkiye şampiyonasında temsil edecek. Final maçları için Emniyet ve Lig kurulu sıkı güvenlik önlemleri alması bekleniyor.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ