KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Gençlerin buluşması
Gençlerin buluşması
Amatör Futbol
21 Kasım 2010 Pazar 15:03
  • 572
  • 0

Gençlerin buluşması

Birinci Amatör Küme D Grubu’nun iki genç ekibi 95 Evler Fatih ve Uzunçiftlik, hafta sonu oynayacakları maçın çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürüyor

DENGELER DEĞİŞECEK
Ligde oynadığı dokuz karşılaşmada topladığı 7 puanla düşme hattının hemen üzerinde yer alan 95 Evler Fatih ile 11 puana sahip olan Uzunçiftlik, hafta sonu yapacakları puan mücadelesinde hedefi galibiyet olarak belirlediler. Genç iki takımın maçından çıkacak sonuç, düşme hattında dengeleri değiştirecek. 95 Evler Fatih rakibini yenerek düşme hattının üzerinde yer almak isterken, Uzunçiftlik sıkıntılı günler yaşamamak adına karşılaşmayı kazanmayı planlıyor.

 

GENÇLER HAVAYI YAKALADI
Genç bir ekibe sahip olduklarını kaydeden 95 Evler Fatih antrenörü Mehmet Doğan, sezon başı aldıkları şanssız sonuçlar nedeniyle istemedikleri bir yerde bulunduklarını ifade etti. Son iki hafta içinde aldıkları seri galibiyetlerle düşme hattının üzerine çıktıklarını söyleyen Mehmet Doğan, “Hafta sonu oynayacağımız Uzunçiftlik müsabakasını kazanarak, ekip olarak düşme hattından iyice uzaklaşmak ve rahatlamak istiyoruz” dedi.

 

HEDEFİMİZ İYİ FUTBOL
Uzunçiftlik`in başarılı teknik adamı Selahattin Tanrıkulu, sezon içindeki tek hedeflerinin iyi futbol oynamak olduğunu ifade etti. Genç futbolcularının iyi bir futbol oynayarak başarılı olduklarını vurgulayan Tanrıkulu, “Hafta sonu oynayacağımız 95 Evler Fatih maçında da iyi futbol oynamaya devam edeceğiz. Umarım istediğimiz neticeyi alarak orta sıralara doğru tırmanacağız” şeklinde konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ