KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
GOSBSAD Futbol Turnuvası Şampiyonu: Aygaz
GOSBSAD Futbol Turnuvası Şampiyonu: Aygaz
Amatör Futbol
27 Kasım 2009 Cuma 14:01
  • 1523
  • 0

GOSBSAD Futbol Turnuvası Şampiyonu: Aygaz

Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmalar arasında ilk kez düzenlenen “GOSBSAD Futbol Turnuvası 2009”un final maçında Tekno Kauçuk karşısında 3- 1’lik galibiyet kazanan Aygaz kupanın sahibi oldu.

Aygaz şampiyon olmayı başardı
İstanbul, 25 Kasım 2009 – Gebze Organize Sanayi Bölgesi`nde faaliyet gösteren firmalar arasında dostluk, tanışma gibi duyguların geliştirilmesi hedefleriyle ilk kez düzenlenen “GOSBSAD Futbol Turnuvası 2009`un şampiyonu Aygaz oldu. Kadrosunu Gebze Organize Sanayi Bölgesi`ndeki Aygaz Gebze İşletmesi çalışanlarının oluşturduğu takım; D grubunda dört takımla ettiği mücadeleden galip çıkarak çeyrek final turuna yükseldi.

 


Gollü maçlar oynandı

Çeyrek finalde Hektaş`ı 4-0, yarı finalde Belgin`i 3-0 gibi iddialı skorlarla yenen Aygaz, finalde Tekno Kaçuk ile karşılaştı. Yoğun sise rağmen final maçını kalabalık taraftarından aldığı destekle 3-1 kazanan Aygaz, yirmi takımın yer aldığı GOSBSAD Futbol Turnuvası 2009`un şampiyonu oldu. Aygaz, LPG`nin dağıtımının yanı sıra gaz aletleri üretimi ve satışı da gerçekleştiriyor.


En modern teknoloji

Aygaz Gebze İşletmesi; valf, regülatör, tüp ve tankın aynı çatı altında üretildiği dünyadaki tek üretim tesisi konumunda bulunuyor. Şirketin Gebze İşletmesi`nde tüp, tank, valf ve dedantörler ile konfor cihazları en modern teknoloji ile üretiliyor. Ürünler uluslararası standartların öngördüğü testlerden geçirilerek güvenilirliği ve kalitesi tam olarak, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Güney Amerika ve Uzakdoğu`ya ihraç ediliyor.


Koç topluluğunun enerji sektörü; Aygaz

Koç Topluluğu`nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketi olan Aygaz, İstanbul Sanayi Odası`nın 2008 yılsonu sıralamasına göre Türkiye`nin 10. büyük sanayi şirketi konumunda bulunuyor. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye`de LPG sektöründe liderliğini sürdüren Aygaz; LPG`nin otogaz, tüpgaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra gaz aletleri üretimi ve satışını da gerçekleştiriyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ