KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gümrükçüler Futbol Turnuvasında buluştu
Gümrükçüler Futbol Turnuvasında buluştu
Amatör Futbol
04 Aralık 2009 Cuma 16:22
  • 1105
  • 0

Gümrükçüler Futbol Turnuvasında buluştu

İzmit Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü ve bağlantı gümrük ve gümrük muhafaza müdürlüklerinin katılımı ile sosyal dayanışmayı ve personel arasında kaynaşmayı artırmak maksadı ile geleneksel hale gelen gümrükler arası futbol turnuvası düzenlendi.

Birçok takım katıldı
Turnuvaya Başmüdürlük, İzmit Gümrük Müdürlüğü-Tüpraş Gümrük Muhafaza Müdürlüğü, K.İ.N. Gümrük Muhafaza Müdürlüğü, Derince Gümrük Müdürlüğü, Derince Gümrük Muhafaza Müdürlüğü, Gebze Gümrük Müdürlüğü, Gebze Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ve Gebze Petrokimya Ürünleri İhtisas Gümrük Müdürlüğü takımları katıldı.Başarılar diledi

Turnuva ile ilgili bilgi veren Tertip Komitesi Başkanı Başmüdür Yardımcısı Hasan Eken, bu tür organizasyonları sık sık düzenleyerek sosyal dayanışmayı ve personel arasında kaynaşmayı sağlamak ve iş stresinden bir nebze olsun uzak tutmak maksadıyla organize ettiklerini ve turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.
 


Kardeşler Halı Saha`da heyecanlı maçlar

60 Evler Kardeşler Halı Sahasında başlayan turnuvada ilk maçı Gebze Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ile Gebze Gümrük Müdürlüğü arasında oynandı. Katkıları ve desteklerinde dolayı İzmit Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Faruk Töremiş`e Tertip Komitesi Başkanı Hasan Eken`in çiçek takdiminden sonra Töremiş`in başlama vuruşu ile turnuva başladı.


GÜZ FUTBOL TURNUVASINA  KATILAN TAKIMLARIN  LİSTESİ
1-Başmüdürlük 
2-İzmit Gümrük Müdürlüğü-Tüpraş Gümrük Muhafaza Müdürlüğü 
3-K.İ.N. Gümrük Muhafaza Müdürlüğü 
4-Derince Gümrük Müdürlüğü
 5-Derince Gümrük Muhafaza Müdürlüğü 
6-Gebze Gümrük Müdürlüğü 
7-Gebze Gümrük Muhafaza Müdürlüğü 
8-Petrokimya Ürünleri İhtisas Gümrük Müdürlüğü
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ