KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Güneş her gün sahada
Güneş her gün sahada
Amatör Futbol
25 Eylül 2009 Cuma 15:25
  • 713
  • 0

Güneş her gün sahada

2009-2010 futbol sezonunda 1. Amatör küme’de mücadele verecek olan Kocaeli Güneşspor çalışmalarını Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda haftada beş gün yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor

Hafta içi her gün çalışıyor
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda mücadele etmeye hazırlanan Kocaeli Güneşspor antrenmanlarını hafta içi her gün saat 09.00, 11.00 arasında Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda sürdürüyor. Antrenör Aydın Günaydın nezaretinde yapılan antrenmanlara futbolcular eksiksiz katılıyor. Oynanan hazırlık maçlarında başarılı sonuçlar alarak tüm dikkatleri üzerine çeken yeşil siyahlı kulüp 1. Amatör Küme`de şampiyon olmayı hedefliyor.

Günaydın memnun
Kocaeli Güneşspor Antrenörü Aydın Günaydın, takımın genel performansından memnun olduğunu dile getirdi. Ligin başlamasına bir hafta gibi kısa bir süre kaldığına dikkat çeken Günaydın, istedikleri seviyelere ulaştıklarını belirtti. Bu sezon 1. Küme`nin geçmiş yıllara oranla daha zorlu geçeceğini vurgulayan Günaydın, “Zorlu bir maraton bizi bekliyor. Bu maratonun sonunda arzuladığımız yere gelmek istiyoruz' dedi.

Başarılı olacağız
İlimiz amatör futbolunun kalitesinin komşu illere nazaran daha iyi durumda olduğunu vurgulayan Günaydın, “Özellikle altyapılara yapılan yatırımlar meyvelerini vermeye başladı. Bugün hemen hemen her amatör takımda dört, beş tane genç futbolcu forma giyiyor. Amacımız gençleri kazanıp, 1. Amatör Küme`de başarıyı hep beraber yakalamaktır. İyi bir ekibiz ve başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum' dedi.


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ