KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Harb-İş’te tatil başladı
Harb-İş’te tatil başladı
Amatör Futbol
09 Eylül 2010 Perşembe 14:54
  • 1392
  • 0

Harb-İş’te tatil başladı

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Harb-İşspor teknik heyeti bayramda dinlenip daha sonra çalışmalar başlamaları için takıma üç gün izin verdi

Harbişspor yeni sezon öncesi transfer çalışmlarında geçen sezon takımın iskelet kadrosunu koruyan yönetim kurulu ve antrenör Coşkun Kapıdağlı`nın istediği futbolcuları dış transferde takıma kazandırarak hedefini Birinci Amatör Liginde şampiyonluk olarak ifade edildi. Harb-İşspor Kavaklı stadında yaptığı çalışmalar sonucunda oynadığı hazırlık karşılaşmalarında göz doldurdu. Harbişspor ekibi arife günü yaptığı son idman sonrası bayram dolayısıyla futbolculara 3 gün boyunca izin verdi. Harb-İşspor bayram sonu pazar günü çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek.


Kapıdağlı: Futbolcular dinlenmeli

Harbişspor antrenör`ü Coşkun Kapıdağlı, yeni sezon hazırlıklarına çok iyi başladıklarını ve arka, arkaya oynadıkları hazırlık müsabakaları ve çalışmalar sonucunda futbolcuların yorulduklarını ve bayram tatilinin kendiler için çok iyi olduğunu söyledi. Coşkun Kapıdağlı, son oynadıkları hazırlık karşılaşmasında Başiskele Belediye karşısında takımın yorgunluğu yüzünden istedikleri futbolu oynayamadıklarını ifade etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ