KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Hereke adaşını 2-0 yendi
Hereke adaşını 2-0 yendi
Amatör Futbol
06 Eylül 2009 Pazar 15:33
  • 1226
  • 0

Hereke adaşını 2-0 yendi

Körfez Belediye Hereke Yıldız spor ile birinci amatör küme ekiplerinden Yukarı Herekespor’u ilk yarıda attığı goller ile 2-0 yendi.

Hereke Yıldız'dan geçit yok
Süper amatör kümenin iddialı ekiplerinden Körfez Belediye Hereke Yıldız spor Yukarı Hereke spor müsabakasına hızlı başlayan ekip ilk yarıda oyun hakimiyetini elinde bulundurdu. Müsabakanın 22 dakikasında Sercanın attığı gol ile 1-0 öne geçen ekip yeşil, kırmızılı ekip oldu. Golden sonra ataklarını sıklaştıran ekip müsabakanın 38 dakikasında Yunus ile skoru 2-0 yaptı.

Daha iyi olacağız
Körfez Belediye Hereke Yıldızspor Antrenörü Macit Apay yaptığı açıklamada ilk yarıda yüksek tempoda oynadıklarını ve bunun karşılığı olarak 2 gol attıklarını söyledi. Apay “İkinci yarıda tempoyu düşürdüklerini ve topu orta sahaya sıkışması istediğimiz oyun sistemini ikinci yarı devam edemedik. Fakat ekip olarak iyi doğru gidiyoruz. Lig maçlarına kadar daha iyi bir ekip olacağız' dedi.

Eksiklerimiz var
Yukarı Herekespor'un tecrübeli Antrenörü Mehmet Atay sezona geç başladıklarını ve tam kadro idman yapamadıkları için eksikleri olduğunu söyledi. Mehmet Atay ekip olarak ilk yarıda çok kötü bir oyun oynadıklarını, ikinci yarı daha derli bir futbol anlayışı ile sahada mücadele ettiklerini dile getirerek eksikleri gidereceklerini ve lig maçlarına hazır bir ekip olacaklarını söyledi.

HEREKE YILDIZ: 2
YUKARI HEREKE: 0

STAT: Hereke
HAKEM: Ali Yavuz ***
HEREKE YILDIZ: Samet ***, Ertan **, Ziya ***, Y.Emre **, Serkan ***, Melih ***, Raşit **, Sercan ***, Yunus ***, Oğuzhan ***, Caner **
Y.HEREKE: Mehmet **, Cihangir **, Sefa **, Ecevit **, Emre **, Eren **, Ertunç **, Fırat **, Osman **, Erdi **, Enes **
GOLLER: Sercan (DK 22), Yunus (DK 38)

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ