KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Hereke, İhsaniye Doğan’a 2-0 kaybetti
Hereke, İhsaniye Doğan’a 2-0 kaybetti
Amatör Futbol
12 Eylül 2009 Cumartesi 14:58
  • 726
  • 0

Hereke, İhsaniye Doğan’a 2-0 kaybetti

Süper amatör kümenin iki iddialı ekibi Körfez Belediye Hereke Yıldızspor ile İhsaniye Doğanspor arasındaki hazırlık maçını İhsaniye Doğanspor 2-0 kazandı.

İhsaniye Doğan moral buldu
Süper amatör kümenin iki iddialı ekibi Körfez Belediye Hereke Yıldızspor ile İhsaniye Doğanspor arasındaki hazırlık maçını İhsaniye Doğanspor 2-0 kazandı. Körfez Belediye Hereke Yıldızspor-İhsaniye Doğanspor müsabakasının her iki yarısında iki takım açık futbol ortaya koydular. İki takımda birçok net gol pozisyonlarını yakalasa bile son vuruşları yapamadılar.

Hereke Yıldız yorgun
Körfez Belediye Hereke Yıldız spor Antrenörü Macit Apay yaptığı açıklamada çok iyi bir ekip oluşturduklarını fakat çok sık hazırlık maçları yaptıklarını ve takımın artık yorulduğu için hazırlık maçları serisini bitirdiğini söyledi. Bundan sonra lig maçların başlamasına 15 gün kala teknik çalışmaları yapacaklarını söyledi. İhsaniye Doğan spor müsabakasında takımın oyun anlayışından memnun olduğunu söyledi.

Keleş lige hazırız
İhsaniye Doğan sporun tecrübeli Antrenörü Naci Keleş yaptığı açıklamada Körfez Belediye Hereke Yıldız maçında oynadığımız dirençli oyundan memnun olduğunu söyledi. Yakaladığımız gol pozisyonlarından ikisini gole çevirdiklerini söyledi. Fakat takım lig müsabakalarına hazır olduğunu ve başarılı bir sezon geçireceklerini söyledi.


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ