KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Hereke Yıldız kendine geldi
Hereke Yıldız kendine geldi
Amatör Futbol
18 Kasım 2009 Çarşamba 15:18
  • 759
  • 1

Hereke Yıldız kendine geldi

Ligde geçen hafta Macit Apay’dan boşalan Antrenörlük görevine Fahri Denli ile dolduran Hereke Yıldız yeni teknik patronla çıktığı Uzunçiftlik müsabakasını farklı kazanarak kendine gelen ekip oldu.

Körfez Belediye Hereke Yıldız ekibi ligde ilk beş içinde olmak için geçen hafta Uzunçiftlik müsabakasını 4-0 kazanmıştı. Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Uzuntarlaspor müsabakası daha büyük önem taşıyor. Körfez Belediye Hereke Yıldızspor kendi sahasında oynayacağı kümede kalma mücadelesi veren Uzuntarlaspor müsabakasını kazanarak zirveye ortak olmak isteyen ekip çalışmalarını kendi tesislerinde devam ediyor.

 

Galibiyet serisine devam edeceğiz
Körfez Belediye Hereke Yıldızspor`un çiçeği burnunda antrenörü Fahri Denli göreve geldiği hafta ilk müsabakasında kümede kalma mücadelesi veren Uzunçitlikspor karşısında zor olan müsabakayı kolay kazandıklarını ve bu haftada yine kümede kalma mücadelesi yapan Uzuntarlaspor ile oynayacakları müsabakanın önemi arttığını söyleyerek lig müsabakalarında kümede kalma mücadelesi veren ekipler ile oynanılan maçların zor olduğunu belirtti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ