KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Hereke Yıldız keskin virajda
Hereke Yıldız keskin virajda
Amatör Futbol
08 Ekim 2009 Perşembe 15:22
  • 795
  • 0

Hereke Yıldız keskin virajda

Lige iyi başlangıç yapamayan Körfez Belediye Hereke Yıldız ekibi Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Balaban spor maçında ligde son kozunu oynayacak.

Hereke`nin rakibi zor
Sezon hazırlıklarına iyi başlayan ve oynadığı hazırlık müsabakalarında başarılı futbol oynayan Hereke Yıldız ligde ilk iki haftada istediği sonuçları alamadılar. Hereke Yıldızspor ekibi ligin ilk iki haftasında aldığı mağlubiyetler ile ligde konumunu zora sokan ekip Pazar günü kendi sahasında Balaban spor ile grupta var olma müsabakası oynayacak ekip çalışmalarını bugün yapacağı idmanla tamamlayarak maç saatini bekleyecek.

Kredisi olmayan maça çıkıyoruz
Körfez Belediye Hereke Yıldızspor teknik patronu Macit Apay yaptığı açıklamada ligde ilk iki hafta müsabakalarında istedikleri sonuçları alamadıklarını Pazar günü oynayacakları Balaban spor müsabakasında kredileri kalmadığını ve mutlak sahadan galibiyetle ayrılarak üst sıralara tırmanışa geçmeleri gerektiğini belirtti. Balaban spor ile oynayacakları zorlu 90 dakika içinde rakibi hataya yapmaya zorlayacaklarını ve müsabakayı kazanacaklarını söyledi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ