KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Hereke’de sürpriz doğum günü
Hereke’de sürpriz doğum günü
Amatör Futbol
16 Aralık 2011 Cuma 13:53
  • 3277
  • 1

Hereke’de sürpriz doğum günü

Amatör Süper Lig Yeşil Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Körfez Belediye Hereke Yıldızspor Başaranspor maçı için son antrenmanını Hereke Stadı’nda yaptı. 25 yaşına giren Emircan Müftüoğlu’na antrenman sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı

ÇİFT KALE NEFES KESTİ
Hedefini Bölgesel Amatör lig olarak benimseyen ve yaptığı flaş transferleri ile adından söz ettiren Amatör Süper lig Siyah Grup`ta şampiyonluk mücadelesi veren 30 puanla lider olan Körfez Belediye Herek Yıldızspor  Hereke Stadı`nda Başaranspor maçının son antrenmanını gerçekleştirdi. Antrenman sonrasında sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Körfez Belediye Hereke Yıldızspor antrenörü Yusuf Örengül gözetiminde iki saat antrenman yaptı. Ayağından sakatlığı bulunan  Erdoğan düz koşu yaptı. Yasin Serhat Ersoy izinli olduğu için antrenmana çıkmadı. Çift kale maç nefesleri keserken, kırmızı takım başarılı oyun sonrasında sarı takımı 6-4 yenmeyi başardı. 

 


YUMURTALI YAŞ GÜNÜ

Antrenmanı Körfez Belediye Hereke Yıldızspor yönetim kurulu üyeleri Haluk Arslan, Hasan Denli, Aziz kaya, Selim çalışkan ve Sezgin Avcı takip edip futbolcularla sohbet etti. Antrenman sonrasında Körfez Belediye Herek Yıldızspor takım kaptanı Erkin Akkaş ve futbolcular 25 yaşına giren Emircan Müftüoğlu`nun kafasına yumurta kırıp un atıp doğum günü kutladı. Daha sonra futbolcular birlikte doğum günü pastasını kesip birlikte sohbet ettiler. Körfez Belediye Herek Yıldızspor ara transferde Değirmendersporlu Bahattin ile görüşmelerini sürdürüyor. Hereke Yıldızspor yarın Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda Başaransbpor ile üç puan mücadelesi verecek.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ