KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
İdman Yurdu alt yapıda fırtına
İdman Yurdu alt yapıda fırtına
Amatör Futbol
21 Aralık 2010 Salı 12:59
  • 1364
  • 1

İdman Yurdu alt yapıda fırtına

Karamürsel İdman Yurdu alt yapıda gerçekleştirdiği çalışmalarla, Kocaeli’de bir ekol olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

BİR YILDIR KIRMIZI KART YOK
Son üç yılda tamamen alt yapı çalışmalarına yönelen Karamürsel ekibi, oynadığı başarılı futbol ve centilmence mücadelesiyle dikkat çekiyor. Bir yıldan beri kırmızı kart görmeyen genç futbolcular, herkesin takdirini topluyor. Karamürsel İdman Yurdu Kulüp Başkanı İbrahim Fitozoğlu önderliğindeki yönetim kurulu, teknik heyet ve genç sporcular, gelecekte Kocaeli ve Türk futbolunda konuşulmak için çalışmalarına devam ediyor.


BAŞARILAR DEVAM EDECEK

Karamürsel İdman Yurdu Alt Yapı Koordinatörü Niyazi Gümüşalan, üç yıl önce başladıkları alt yapı çalışmalarının meyvelerini almaya başladıklarını belirterek, “Bugün itibariyle 95, 96, 97, 98, 99, 2000 ve 2001 doğumlu 150 başarılı sporcuyu kadromuzda bulundurmaktayız. Üç yıl içinde alt yapı branşlarında ilimizi Türkiye şampiyonalarında başarıyla temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sezon başarı çıtasını daha yukarı taşıyacağız. Hedefimiz alt yapı kategorilerinde ilimiz adına dereceler alarak futbolcularımızı profesyonel takımlara vermek” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ