KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
İhsaniye Doğanspor galibiyete odaklandı
İhsaniye Doğanspor galibiyete odaklandı
Amatör Futbol
31 Aralık 2009 Perşembe 15:02
  • 1736
  • 0

İhsaniye Doğanspor galibiyete odaklandı

Süper Lig B Grubu’nda inişli çıkışlı grafik çizen İhsaniye Doğan spor ligde ilk beş iddiası için kendi sahasında oynayacağı Uzunçiftlikspor maçında işini şansa bırakmak istemiyor

İşini şansa bırakmayacak
İhsaniye Doğanspor B Grubu`nda 19 puan ile beşinci sırada yer alan ekip Pazar günü Kavaklı sahasında oynayacağı grubun son sırasında yer alan Uzunçiftlikspor karşısında talihsizlik yaşamak istemeyen ekip çalışmalarını galibiyet planı üzerine kuruyor. İhsaniye Doğan spor hafta sonu oynayacağı Uzunçiftlikspor karşılaşmasını kazanarak ligde ilk beş iddiasını sağlamlaştırmak istiyor.


Şansımızı iyi kullanacağız

İhsaniye Doğan spor Antrenörü Naci Keleş yaptığı açıklamada ligde her takım sürpriz yapabileceğini çok iyi bildiklerini ve Pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Uzunçiftlik spor karşılaşmasının zor geçeceğini ve ekip olarak ciddi bir oyun ile rakiplerini yenerek ligde ilk beş iddialarını sürdüreceklerini belirtti. Naci Keleş ligin ikinci yarısında her müsabakanın zorlu geçeceğini ve yapılan hataların telafisi olmadığını bildiklerini söyledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ