KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
İlimizde bir ilk gerçekleşti
İlimizde bir ilk gerçekleşti
Amatör Futbol
21 Ekim 2010 Perşembe 14:03
  • 1245
  • 0

İlimizde bir ilk gerçekleşti

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, 2010–2011 sezonunun başlamasıyla, ilimizde bulunan 142 amatör futbol takımına içinde tüm evrakların bulunduğu birer evrak çantası teslim etti

HER KULÜBE LAZIM
Evrak çantaları, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Hasan Doğan Amatör Evi toplantı salonunda kulüp yöneticilerine teslim edildi. Evrak çantası ufak lisans çantası, yöneticilerin telefon listesi, büyükler esame listesi, gençler esame listesi, oyuncu değiştirme formu, blok not ve kalemden oluşuyor.


KASKF EKSİK KATILDI

Hasan Doğan Amatör Evi`nde yapılan malzeme töreninde KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mitat Ağa, Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş, KASKF yönetim kurulu üyeleri Elman Demir, Bünyamin Akman, Osman Ertuğ, Şaban Eraslan, İsmail Hakkı Buruş, Hasan Cebeci, Hakan Kalıntaş, Mehmet Çetinkaya, İlhan Filiz, Çetin İnan, kulüp başkanları ve kulüp yöneticileri hazır bulundu.


AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

Malzeme dağıtım öncesinde KASKF Başkanı Murat Aydın kısa bir konuşma yapıp, kulüp yöneticilerine çalışmaları hakkında bilgi verdi. Murat Aydın konuşmasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`na teşekkür ederek sözlerini devam ettirdi; “Amatör kulüplere yaptığı malzeme yardımı ve tesisleşme hamlesinden ötürü Başkanımıza KASKF olarak şükranlarımızı sunuyoruz.


İLÇELERDEN KATKI

Şu ana kadar her konuda bizlere yardımcı oldular. İlçelerdeki belediye başkanlarımız da her bir amatör kulübün kalkınması için çalışıyorlar. Bu yıl Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından malzeme yardımı yapılacak. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da ilk kez 32 amatör spor kulübüne malzeme yardımı yaptı. Kulüpler istedikleri yerden malzemeleri aldılar. Şimdi ihale sonrası kısa sürede Büyükşehir Belediyesi tarafından spor malzemeleri dağıtılacak”.


BAZI MALZEMELER BÜYÜK

Kirazlıyalı Spor Kulübü yöneticisi Kadri Gökçe de “Bu yıl taleplerimiz dikkate alınsın. Büyük malzemeler değil kulüplerin istedikleri tedarik edilmeli. Bundan önce bazı malzemeler oyuncularımıza büyük geldi. Alt yapı oyuncuları da düşünülmeli” dedi. 142 amatör futbol takımına içinde tüm evrakların bulunduğu evrak çantalarının verilmesi ilimizde bir ilk oldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ