KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İmam Hatip Lisesi’nde çalışmalar başladı
İmam Hatip Lisesi’nde çalışmalar başladı
Amatör Futbol
04 Aralık 2009 Cuma 16:30
  • 901
  • 1

İmam Hatip Lisesi’nde çalışmalar başladı

Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından 2009–2010 yılı Eğitim ve öğretim yılında organize edilen Liseler arası futbol turnuvasının çalışmalarına başlayan İmam Hatip Lisesi antrenmanlarını Yeşilova Spor tesislerinde sürdürüyor.

Tek hedef centilmence mücadele
Liseler arası İl birinciliği için çalışmalarını Yeşilova Spor tesislerinde sürdüren İmam Hatip Lisesi futbol takımı çalışmalarına hız verdi. İlimizin tanıdık sımalarından antrenör Ali Gürdal nezaretinde çalışmalarını sürdüren İmam Hatip Lisesi Futbol takımı haftanın her günü çalışmalarını yapıyor. Bu yıl büyük çekişmelerin yaşanacağı Liseler arası futbol İl birinciliğinde İmam Hatip Lisesi mücadelesini ilk olarak centilmenlik ile verecek.


Çalışmalar Yeşilova`da yapılıyor

Milli Eğitim İl Müdürlüğü`nün bu yıl düzenlediği futbol il birinciliğinde mücadele edecek olan İzmit İmam Hatip Lisesi Aralık ayı sonunda başlayacak olan yarışmalara büyük bir hazırlık yaparak, çalışmalarını sürdürüyor. Yeşilova Spor Tesisleri`nde haftanın her günün okul çıkışı çalışma yapan genç imam hatipliler, antrenörleri Ali Gürdal ile birlikte bu sene başarılı sonuçlar almak için elinden geleni yapıyor.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ