KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
İzmit Belediyespor basınla buluştu
İzmit Belediyespor basınla buluştu
Amatör Futbol
12 Aralık 2010 Pazar 14:08
  • 822
  • 0

İzmit Belediyespor basınla buluştu

İlimizin amatör kulüplerinden İzmit Belediyespor, dün yerel basın kuruluşlarının temsilcileriyle kahvaltıda buluştu. Kulüp Başkanı Ahmet Can’ın da katıldığı toplantıda, mavi beyazlıların gelecekteki hedefleri hakkında açıklamalarda bulunuldu.

YÖNETİMDEN BASINA KAHVALTI
İzmit Belediyespor`da iki ay önce gerçekleştirilen olağanüstü kongre ile yönetime gelen Ahmet Can ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel basın temsilcileri ile kahvaltılıda bir araya geldi. Antikkapı Restoran`da düzenlenen toplantıya İzmit Belediyespor Başkanı Ahmet Can, Genel Sekreter İrfan Cebir ve Basın Sözcüsü Fatih Dural da katıldı. Samimi havada geçen buluşmada, basın mensuplarına kulübün hedefleri hakkında bilgi verildi.


CAN: GÜZEL TESİSLERE SAHİBİZ

Başkan Ahmet Can, hedeflerinin futbolda profesyonel liglerde mücadele etmek olduğunu belirterek, “Görev değişikliği sonrasında arkadaşlarımızla yine birlikteyiz. Adımızın Belediyespor olmasıyla birlikte, üzerimizdeki baskı da arttı. Başarılı olmak için çok daha fazla çalışıyoruz. Altyapıya önem veriyoruz. Tesisleşme anlamında güzel çalışmalara imza attık. Önümüzdeki günlerde resmi açılışımızı yaparak, maçlarımızı kendi tesislerimizde oynayacağız” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ