KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
 • 5.7372 TL
 • 6.3027 TL
 • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
İzmit BLD zor virajda
İzmit BLD zor virajda
Amatör Futbol
30 Aralık 2011 Cuma 14:51
 • 1133
 • 1

İzmit BLD zor virajda

Amatör Süper Lig Siyah Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren İzmit Belediyespor yarın ligde kalma mücadelesi veren Kullarspor karşısında galibiyet mücadelesi verecek

KULLARSPOR-İZMİT BLD
Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta küme düşme bölgesinde bulunan 8 puanla onuncu sırada yer alan Kullarspor yarın kendi seyircisi önünde 30 puanla ikinci sırada bulunup zirve mücadelesi yapan İzmit Belediyespor ile karşılaşacak. Kullarspor güçlü rakibi karşısında üç puan alıp üst sıralara doğru tırmanışa geçmeyi amaçlıyor. İzmit Belediyespor ise ligde kalma mücadelesi veren rakibi karşısında kazanarak yoluna devam etmek istiyor. İki takımı üç puan için ilgilendiren maçta doksan dakika sonra kimin sevineceği belli olacak. Kullar stadında yarın saat 14.00`te oynanacak olan Kullarspor ile İzmit Belediyespor maçını başarılı klasman hakemlerinden Mehmet Güngör yönetirken yardımcılıklarını Levent Çakır ve Mehmet Bahar yapacak. Kullarspor maça Sinan, Faruk, Yunus (Fevzi), Cüneyt, Ozan, Coşkun (Onur), Ömer, Salih  (Barış ), Savaş, Ali ve Taner on biriyle çıkması bekleniyor. İzmit Belediyespor maça Sercan, Tamer, Mustafa, Mesut Kılıçarslan, Taner, Hasan  (Kemal), Ömer, Kaan, Haluk, Mesut Er ve Özgür (İlker) on biriyle çıkması bekleniyor. Yarınkü maçı İzmit Belediye Başkanı Dr Nevzat Doğan`ın izleyecek. İki ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken tam kadro maça çıkıp zorlu bir doksan dakika mücadele edecek.

 

 

 

İ. DOĞAN-KANDIRA G.B BLD
Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta orta sıraları ilgilendiren maçta İhsaniye Doğanspor ile Kandıra Gençler Birliği Belediyespor takımları Kavaklı stadında buluşacaklar. 15 puanla sekizinci sırada yer alan İhsaniye Doğanspor yarın 17 puanla yedinci sırada yer alan Kandıra Gençler Birliği Belediye takımını ağırlayacak. İhsaniye Doğan seyirci desteği ile galip gelip üst sıralara doğru tırmanışa geçmeyi amaçlıyor. Kandıra Gençler Birliği Belediyespor rakibini yenip bir basamak üst sıraya yükselmeyi hedefliyor. Kavaklı stadında yarın saat 17.00`de oynanacak olan İhsaniye Doğanspor ile Kandıra Gençler Birliği Belediyespor maçını başarılı klasman hakemlerinden Selçuk Öklü yönetirken yardımcılıklarını Kerem Yaman ve Bilal Uğun yapacak. İhsaniye Doğanspor maça Yaşar, Aykut, Suat, Hasan, Gökmen, Fatih, Anıl, Ali, Sezgin, Bahadır  ve Selim on biriyle çıkması bekleniyor. Kandıra Gençler Birliği Belediyespor maça Ahmet, Kenan, Hasan, Nuri, Serkan, Ceyhun, Cem, Abdi, Onur, Recep ve Timur (Yasin) on biriyle çıkması bekleniyor.
 

 

 

ÇAYIROVA BLD-BEKİRDERE
Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta zor günler geçiren ve tehlikeyi yakından hisseden Çayırova Belediyespor yarın zirve mücadelesi yapan Bekirderespor ile karşılaşacak. 7 puanla on birinci sırada olan ve küme düşme bölgesinde bulunan Çayırova Belediyespor yarın 29 puanla üçüncü sırada yer alan Bekirderespor takımını konuk edecek. Çayırova Belediyespor eksik kadroyla çıkacağı maçta sürpriz yapı üç puan almayı hedefliyor. Bekirderespor ise zayıf rakibi karşısında futbol ve gol şovu yapıp üç puan alıp zirve yarışına ortak olmayı planlıyor. Hereke stadında yarın saat 14.00`te oynanacak olan Çayırova Belediyesporspor ile Bekirderespor maçını başarılı klasman hakemlerinden Doğan Altun yönetirken yardımcılıklarını Okan Karagül ve Recep Tiryaki yapacak. Çayırova Belediyespor maça Ahmet, Ömür, Celal, Serdar,  Sinan, Orhan, Selçuk, Murat, Uğur, Doğukan ve on biriyle çıkması bekleniyor. Çayırova Belediyespor takımından çıkan olaylar nedeniyle Süleyman Akbaba, Kamil Çelebi, Bülent Gürol ve Birol Köksal cezası nedeniyle maçı tribünden takip edecekler.  Çayırova Belediyesporda kırmızı kart cezalısı Celal Yılmaz ve Serkan Dağdelen kadroda yer almayacak.
 

 

 

K. ÇAYSPOR-SUADİYE BLD
Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta ligde zor günler geçiren ligin dibine demir atan 7 puanla son sırada yer alan Karadeniz Çayspor yarın 37 puanla lig lideri Suadiye Belediyespor takımını konuk edecek. Karadeniz Çayspor güçlü rakibi karşısında galip gelip üç puan alıp moral bulmaya çalışacak. iyi futbol oynayıp gol şovuna hazırlanıyor. Gebze Metin Oktay stadında yarın saat 13.00 te oynanacak olan Karadeniz Çayspor ile Suadiye Belediyespor maçını başarılı klasman hakemlerinden İsmail Cem Güçlü yönetirken yardımcılıklarını Hasan Olgar ve Şefik Öner yapacak. Gebze Karadeniz Çayspor maça Adem, Ali, Özgür, Emre, Hakan, Rıza, Yusuf, Bilal, Barış, Aslan ve Cüneyt on biriyle çıkması bekleniyor. Suadiye Belediyespor maça Mustafa, Yavuz, İbrahim,  Emre, Ayberk, Önder, Kerem, Yasin, Sinan, Kadir ve Ümit on biriyle çıkması bekleniyor. Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta zirvenin kalbi yarın Gebze Metin Oktay stadında yarın atarken galip gelen takım yeni yıla mutlu girecek.

 

 

S. ORHAN-DİLOVASI BLD
Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta 14 puanla dokuzuncu sırada yer alan Sultan Orhanspor yarın 24 puanla beşinci sırada yer alan Dilovası Belediyespor takımını ağırlıyor. Sultan Orhanspor yarın üç puan alıp üst sıralara doğru tırmanışa geçmeyi amaçlıyor. Dilovası Belediyespor ise yarın galip gelip ilk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmayı hedefliyor. Gebze Metin Oktay stadında yarın saat 15.00 te oynanacak olan Sultan Orhanspor ile Dilovası Belediyespor maçını başarılı klasman hakemlerinden Zafer Pesen yönetirken yardımcılıklarını Samet Malkoçoğlu ve Serkan Yılmaz yapacak. Dilovası Belediyespor maça Erkan, Mehmet, Yakup, Yavuz, Gürsel, Mehmet Yeşilbaş, Ömer, Yavuz Kocagöl, Talha, Birol ve Bilal on biriyle çıkması bekleniyor. Sultan Orhanspor maça Mehmet, Gökhan Ayar, Şenol Özcanlı, Şenol Duran, Soner, Gökhan Hafızoğlu, Göker, Burak, Seyfi, Murat ve Şahin on biriyle çıkması bekleniyor. Sultan Orhanspor`da Şenol Duran kırmızı kart cezası nedeniyle kadroda yer almayacak.

 

 

 

SİYAH GRUP

Suadiye BLD     14   12    1    1    34    6    37
İzmit BLD        14    9    3     2    43    15    30
Bekirdere        14    8    5     1    31    17    29 
D. Birlik        14    7    4    3    26    17    25
Dilovası BLD    14    6    6     2    25    10    24 
Yarımcaspor     14    5    4    5    26    29    19
Kandıra G.B      14    5    2     7    16    26    17
İ. Doğanspor     14    4    3     7    18    24    15 
S. Orhan         14    3    5     6    13    18    14    
Kullarspor       14    2    2    10    21    38    8 
Çayırova BLD     14    1    4     9    17    36    7    
K. Çay          14    2    1    11    13    47    7

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ