KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtspor güç depoladı
Kağıtspor güç depoladı
Amatör Futbol
23 Eylül 2010 Perşembe 13:46
  • 1711
  • 0

Kağıtspor güç depoladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor’un Bölgesel Amatör Ligi’nde (BA) mücadele edecek futbol takımının Bolu’daki sezon başı hazırlık kondisyon kampını tamamladı. Mavi, beyazlı ekip çalışmalarına iki gün izinden sonra Pazar günü kendi tesislerinde devam
24 FUTBOLCU İLE KAMP
Büyükşehir Kağıtspor`un Bolu Ortaklar Otel`de yapılan sezon başı hazırlık kampına 24 futbolcu katıldı. Teknik Direktör Yusuf Örengül yönetiminde günde iki idman yapan Mavi-Beyazlı futbolcuların oldukça hırslı olması dikkat çekti. Sabah kros, öğleden sonra ise teknik ve taktik idmanı yapan futbolcular hazırlık maçlarında topla buluştu. Büyükşehir Kağıtspor Akyazı ve Geredespor hazırlık maçları yaptı.
 
İKİ GÜN İZİN
Akyazıspor 2–0 yenerken, Geredespor`a 3–2 mağlup olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`da futbolculara iki gün izin verildi. Pazar günü kendi tesislerinde yapılacak çalışmalarla ile lig hazırlıklarına devam edecek olan Kağıtspor futbol takımı Bölgesel Amatör Ligine hazır olmak için antrenmanlarına devam edecek.
 
9 YENİ TRANSFER
Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`un yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek takımına 9 yeni sporcu katıldı. Bu sporcular şu isimlerden oluşuyor; Sabri Kovancı (Gölcükspor), Hakan Oray (Darıca), Raşit Ören (Hereke), Melih Kâhya (Altınova), Mete Gider (Sakarya), Mustafa Adatepe (Derince), Aykut Göktepeli (Bekirdere), Murat Pınar (Adapazarı), Okan Çelik ( Antalya Serik Belediyespor), Fatih Dağlı (Derince Belediyespor)
 
TEKNİK KADRO UMUTLU
Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`un BAL-Bölgesel Amatör Ligde güzel futboluyla öne çıkacağını söyleyen Teknik Direktör Yusuf Örengül, “Altyapımızdan yetenekli genç futbolcularla kadromuzu güçlendirdik. Hedefimiz BAL-Bölgesel Amatör Lig`de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ni en iyi şekilde temsil etmek olacaktır. Hızlı ve güzel futbolumuzla centilmence mücadele edeceğiz. Ekibimizden genç yetenekleri Türk futboluna kazandırmak istiyoruz” dedi. Mavi Beyazlı ekipte Yusuf Örengül`ün yardımcılıklarını Barış Çoban ve Süleyman Eker yapacak.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ