KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtspor ile Hereke dostça bitti
Kağıtspor ile Hereke dostça bitti
Amatör Futbol
04 Eylül 2009 Cuma 14:50
  • 678
  • 0

Kağıtspor ile Hereke dostça bitti

Süper amatör kümeye iddialı hazırlanan Büyükşehir Belediye Kağıtspor ile Körfez Belediye Hereke Yıldızspor arasında oynanan hazırlık maçında karşılıklı atılan goller ile 1-1 sonuçlandı.

Goller ikinci yarı atıldı

İlk yarı başladığı gibi 0-0 berabere sonuçlandı. İkinci yarıya iki takımda hızlı ve tempolu başladı. Müsabakanın 50. dakikasında Körfez Belediye Hereke Yıldız spor Oğuzhan'ın attığı gol ile 1-0 öne geçen taraf oldu. Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıtspor bu gole cevabı gecikmedi 55 dakikada Murat ile eşitliği sağladı. Bu dakikadan sonra karşılıklı ataklarda gol sesi çıkmayınca iki takımda beraberliğe razı oldu.

Örengül takımına güveniyor

15 günlük Bolu Kampı sonrası takımın ideal formuna kavuştuğunu söyleyen Büyükşehir Kağıtspor'un tecrübeli antrenörü Yusuf Örengül ilk kez Amatör Süper Lig takımı ile hazırlık maçına çıkacaklarını, bu maçın diğer hazırlık maçlarından farklı olduğunu söyledi. Kamp programında oynanan hazırlık maçlarında futbolcuların sergilediği performanstan hoşnut kalan Örengül, iyi futbollarını bu maçta da sergileyeceklerini belirtti.

Takımın kondisyonu eksik

Körfez Belediye Hereke Yıldızspor'un yeni teknik patronu Macit Apay sezona geç başlamalarına rağmen iyi bir kadro oluşturduklarını, yapılan çalışmalar ile başarılı bir takım olabileceklerini söyledi. Büyükşehir ekibi Kağıtspor maçında istediğimiz oyun sistemini uyguladıklarını tek eksiklerinin kondisyon yönünden eksik olduklarını söyleyen Apay “Lig maçlarına kadar kondisyonumuzda iyi olacak' dedi.

BYŞ BLD KAĞITSPOR: 1

KÖRFEZ BLD HEREKE YILDIZ: 1


STAT: Vinsan

HAKEM: Süleyman Eker ***

BYŞ BLD KAĞITSPOR: Ufuk *** (Emre **), Ersin ** (Kerem **), Aytekin *** (Faruk **), Hakan ** (Mesut **),Ceyhun ** (Şenol **), Atilla *** (Yunus ** ), Eyüp ** (Sefa **), Necati *** (Haluk **), Selçuk ** (Bahattin **), Murat *** (Ruhi ***),Batuhan ** (Savaş **)

KÖRFEZ BLD HEREKE YILDIZ: Sefa ***, Ersan ** (Celal **), Ziya ***, Serkan **, Abdullah **, Sercan ***, Melih ** (Soner **), Erkin **, Raşit **,Soner ** ( Okan **), Oğuzhan ***

GOLLER: Oğuzhan (DK 50), Murat (DK 55)


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ