KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtspor yemekte buluştu
Kağıtspor yemekte buluştu
Amatör Futbol
12 Aralık 2010 Pazar 15:14
  • 757
  • 0

Kağıtspor yemekte buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un BAL-Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden ve oldukça başarılı bir performans gösteren futbol takımı Başkan Kandemir ve Futbol Şube sorumlusu Recep Kemal Akyürek’le moral yemeğinde bir araya geldi

9 MAÇTA 16 PUAN TOPLADILAR
Türkiye Futbol Federasyon`un bu sezon uygulamaya koyduğu ve 3 Liglerin yerini alacağı söylenen BAL-Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`un Futbol takımı Grubunda başarılı performansı ile dikkat çekiyor. 9 maçta 4 galibiyet 4 beraberlik ve 1 mağlubiyetle 16 puan toplayan Mavi-Beyazlılar mütevazı kadroları ve ortaya koydukları futbolla beğeni topluyorlar.


KANDEMİR`DEN KUTLAMA

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor Kulübü Başkanı Fahrettin Kandemir, yoğun programları nedeniyle ancak birkaç maçı izleyebildiğini belirterek, “Ortaya koyduğunuz mücadeleli ve centilmence oyununuz için futbolcularımızı ve onları zorlu müsabakalara hazırlayan teknik yönetimimizi kutluyorum. Yönetim olarak sizlere desteğimiz sürecek. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`un en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum. ‘ dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ