KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Kalkavan’da zor randevu
Kalkavan’da zor randevu
Amatör Futbol
28 Aralık 2012 Cuma 12:27
  • 909
  • 5

Kalkavan’da zor randevu

Birinci Amatör Küme A Grubu’nda şampiyonluk yolunda mücadele eden Doğantepespor, yarın Avni Kalkavan Stadı’nda takipçisi Tavşantepe ile yarın saat 15.00’de karşılaşacak

KAZANAN AVANTAJ YAKALAYACAK

Birinci Amatör Küme A Grubu`nun lideri Doğantepespor, yarın Avni Kalkavan Stadı`nda Tavşantepe ile karşılaşacak. Karşılaşmayı kazananın şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalayacağı mücadelede iki takımda hafta içi hazırlıklarını galibiyet üzerine yaptı. Sıralamada bordo mavililer, takipçisi Tavşantepespor`un dört puan önünde. Doğantepe bu zorlu doksan dakikadan üç puanla ayrılıp aradaki puan farkını yediye yükseltmek, Tavşantepe ise üç puanı hanesine yazdırıp rakibiyle arasındaki puan farkını bire indirmek istiyor. 
 

KOVANCI:KAZANACAĞIZ
Doğantepespor`u dört puan geriden takip eden Tavşantepespor`un tecrübeli teknik direktörü İsmail Kovancı, “Rakibimizin kadrosunda yer alan futbolcu kadrosunun kalitesini çok iyi biliyoruz. Fakat bizim takımımız da aynı kalitede. Zorlu bir doksan dakika olacak. Karşılaşmayı kazanmak mücadele edeceğiz. Karşılaşmada doksan dakika rakibimizin etkili silahlarını kontrol altında tutarak müsabakayı kazanacağız” dedi. 
 

TOKOĞLU: ZORU BAŞARACAĞIZ
Doğantepespor`un teknik direktörü Ekin Tokoğlu, “Ligde her zaman galip gelirsin, öyle bir an gelir, oynayacağın karşılaşmayı kazanmadığın takdirde galip geldiğin bütün maçların anlamı kalmaz. İşte biz Doğantepespor olarak Tavşantepespor karşında böyle bir karşılaşmaya çıkacağız. Tavşantepespor`u yenerek zoru başaracağız. Futbolcularım bu karşılaşmanın sezonun en kritik ve altı puanlık maçı olduğunu biliyorlar. Bu bilinçle rakibimiz karşısında mücadele edeceğiz” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ