KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Kandıra, Bahçecik’e göz dikti
Kandıra, Bahçecik’e göz dikti
Amatör Futbol
23 Kasım 2010 Salı 15:37
  • 987
  • 1

Kandıra, Bahçecik’e göz dikti

Amatör Süper Lig A Grubu’nda istediği sonuçları alamayan Kandıra Belediye ile Bahçecik, Cumartesi günü Kandıra Stadı’nda 15.00’te kritik bir doksan dakikada karşılaşacak

KANDIRA ÇIKIŞ PEŞİNDE
Tecrübeli kadrosunun kalitesini ortaya koyamayan Kandıra Belediye, Cumartesi günü evinde ağırlayacağı Bahçecik`i yenerek çıkış yakalamak istiyor. Bahçecik ise deplasmanda oynayacağı Kandıra Belediye müsabakasından puan ya da puanlarla ayrılarak kümede kalma yolunda ümitlerini artırmak istiyor.

 

AYHAN OYAN: KAZANMALIYIZ
Kandıra Belediye antrenörü Ayhan Oyan, Play-Off Grubu`na yükselebilmek için Bahçecik karşılaşması dâhil tüm müsabakalardan iyi sonuçlar almaları gerektiğini ifade etti. Bahçecik maçının kendileri için dönüm müsabakası olduğunu vurgulayan Oyan, “Bahçecikspor`u sahamızda mutlaka yenerek, son haftalarda aldığımız şansız sonuçlara dur diyeceğiz” dedi.

 

EYÜP ÇELİK: HER MAÇ FİNAL
Bahçecikspor teknik adamı Eyüp Çelik ise, sezon başından beri sakat ve cezalı futbolcular nedeniyle ideal kadroyu oluşturamadıkları vurguladı. Şartlar ne olursa olsun kümede kalacaklarını söyleyen Eyüp Çelik, Kandıra Belediye maçı hakkındaki görüşlerini şöyle dile getirdi; “Tüm karşılaşmalar bizim için final havasında geçecek. Gelecek hafta Kandıra Belediyespor deplasmanında iyi mücadele etmeliyiz. Önümüzdeki maçlarda elimizden gelenin en iyisini yaparak, kümede kalacağız”.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ