KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel’de neler oluyor?
Karamürsel’de neler oluyor?
Amatör Futbol
13 Aralık 2012 Perşembe 17:01
  • 1611
  • 0

Karamürsel’de neler oluyor?

İlimizi profesyonel liglerde başarıyla temsil eden Karamürsel Spor Kulübü kapanma tehlikesi ile arşı karşıya. Geçtiğimiz sezon ligi tamamlayamadan küme düşen sarı lacivertli kulübün bu sezon 2. Küme’de mücadele edip etmeye belirsizliğini koruyor
90`lı yıllarda Karamürselspor fırtınası esiyordu. BAL`da şampiyon olan temsilcimiz 3. Lig`e yükselerek ilimizi başarıyla temsil etmişti. O Karamürsel`in yerinde son yıllarda yeller esmeye başladı. 1. Amatör Küme`de geçtiğimiz sezon ligde ancak dört hafta sahaya çıkabilen Karamürselspor maçlara çıkmadığı için 2. Amatör Küme`ye düştü. Karamürselspor`un 2. Amatör Küme`de lige katılıp katılmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Karamürsel halkı şanlı bir geçmişe sahip Karamürselspor`un göz göre göre erimesini sadece izliyor.
 

TOPLANTIYA KATILMADILAR
Karamükselspor geçen sezon Birinci Amatör Küme`de müsabakaları tamamlayamayarak otomatikman İkinci Amatör Küme`ye düştü. Bu sezonda İkinci Amatör Küme`ye katılıp katılmayacakları belirsizliğini koruyor. Karamürsel Kulüpleri önceki gün Zeki Yüksel önderliğinde Çamlık Çay Bahçesi`nde bir toplandı. Bu toplantıya Karamürsel Barbaros, Tepeköy, Karamürsel İ.Y, Akçatspor, Çamçukur, Yalakdere, Pazarköy, Dereköy ve Ereğili Belediyespor kulüp yöneticileri katıldı. Kız Derbent ve Karamürselspor yöneticileri katılmadı. 
 

TAKIM DAĞILDI
Toplantıda İkinci Amatör Küme`ye katılacak ekiplerin Karamürsel Stadı`nda yapacakları antrenman programları belirilendi. Belirlenen antrenman programları Karamürsel İlçe Spor Müdürlüğü`ne verildi. Karamürselspor`dan hiçbir yönetici yapılan çalışma içesinde bulunmadı. Karamürselspor takımının lisanslı futbolcuları da kulübü terk etti. Yusuf, Kavaklıspor`a İlker, Karamürsel Barbaros`a Cem, Karamürsel İdmanyurdu`na Sercan, Karamürsel Akçatspor`a transfer oldu. Karamürselspor`un lige katılmayacağı yüksek sesle konuşulmaya başlandı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ