KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kart futbol turnuvası start aldı
Kart futbol turnuvası start aldı
Amatör Futbol
06 Nisan 2010 Salı 15:49
  • 1498
  • 0

Kart futbol turnuvası start aldı

KOÜ 2010 Bahar Dönemi YKM Kampüs Kart Futbol Turnuvası start aldı. Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinden Birtan Yavuz’ un organize ettiği KOÜ YKM Kampüs Kart Futbol Turnuvası heyecanı, önceki gün büyük heyecan içinde başladı.

YKM`DEN BÜYÜK ÖDÜLLER VERİLECEK
2009-2010 Güz döneminde 56 takımın katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda ve toplam 3000 TL ödül dağıtılmıştı. 2009-2010 Bahar dönemi bu kez daha büyük bir katılım ve daha büyük bir ödülle ile KOÜ YKM Kampus Kart Futbol Turnuvası sahalara geri döndü. İlimiz futbol hakemlerinden ve aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisi Birtan Yavuz`un düzenlediği turnuvanın organizasyon komitesinde Kadir Yılmaz, Uğur Çabuk, Kerim Yapar, Oğuzhan Toprak yer alıyor. 56 takımın katıldığı turnuva maçları Doğu Kışla Parkı Çınar Halı Saha tesislerinde gerçekleştirilecek. 4er takımdan oluşan 14 grup bulunan turnuvada her gruptan ilk 2 ve 4 grubun en iyi 3.leri bir üst tura geçecek.  116 maçın oynanacağı organizasyonda toplam 5000 TL para ödülü dağıtılacak.


14 GRUP`TA  56 TAKIM KATILIYOR
KOÜ YKM Kampus Kart Futbol Turnuvası sahalara geri döndü. İlimiz futbol hakemlerinden ve aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisi Birtan Yavuz`un düzenlediği turnuvanın organizasyon komitesinde Kadir Yılmaz, Uğur Çabuk, Kerim Yapar, Oğuzhan Toprak yer alıyor. Büyük bir çekişme içinde geçen karşılaşmalara katılan 14 ayrı grupda 56 takımın mücadelesinde ilk gün heyecanı çok büyüktü.  Turnuvanın ilk gününde 7 karşılaşma oynandı. Bur karşılaşmalar şöyle; Bigaspor-Makina Gençlik, Yavuz Selim Yurdu-Et Kafalar, İdman Ocağı-F.C R.L.C, Kullar Elektrik-F.C Yurt United, Karadeniz, Fırtınası-Curvasud, Döndünya A4-Çekomastik, F.C Elorentina-Edebiyatçılar çok heyecanlı geçti.

 

GRUPLAR

 A GRUBU
A1 ALKOLİK BİLBAO
A2 ENVER OSMANOĞLU
A3 ET KAFALAR
A4 YAVUZ SELİM YURDU

B GRUBU
B1 BEYAZ ŞİMŞEKLER
B2 CAMBAZLAR
B3 DEAD END S.K.
B4 KEŞİŞLER

C GRUBU
C1 BİOMANİAC
C2 F.C REKTAL TUŞE
C3 İktisat2gece
C4 PİS 7`Lİ

D GRUBU
D1 BAŞKANIN ADAMLARI
D2 F.C MAÇAS
D3 MAVİ ATEŞ F.C
D4 YENİ ASYA

E GRUBU
E1 DOĞANYURT F.C
E2 GOLDEN SHOES
E3 HACISPOR
E4 NEFES F.C

F GRUBU
F1 F.C YURT UNİTED
F2 KATO
F3 KULLAR ELEKTRİK
F4 NO ADJECTİVES

G GRUBU
G1 B.S.G
G2 İZGENÇ DER.
G3 PC KOPAT
G4 RAAD OL GENİŞ TAKIL

H GRUBU
H1 KimYa Bunlar
H2 MATCHESTER CİTY
H3 DİNAMİK SPOR
H4 VOLKAN AKALIN

I GRUBU
I1 CURVA SUD
I2 F.C AC DC
I3 KARADENİZ FIRTINASI
I4 BUCA JUNİOR`S

İ GRUBU
İ1 DEPORTİVO LA CORUMHA
İ2 EDEBİYATÇILAR
İ3 F.C ELORENTİNA
İ4 GÖLCÜKLÜLER

J GRUBU
J1 ELOHARP
J2 F.C RLC
J3 İDMAN OCAĞI
J4 ZORBALAR

K GRUBU
K1 BİGASPOR
K2 BİZDEELİYİZ
K3 MAKİNE GENÇLİK
K4 TORNA İDMAN YURDU

L GRUBU
L1 ALSENAL
L2 ÇEKOMASTİK
L3 KOUMAT
L4 DÖN DÜNYA A4

M GRUBU
M1 ÇEVRE F.C
M2 KURUKAFALAR
M3 MONO KORUZ
M4 PİİZ LİSBON

KOU 2010 BAHAR DÖNEMİ YKM KAMPÜSKART FUTBOL TURNUVASI

1 NO`LU SAHA 05/04/2010 PAZARTESİ
09:00-10:00 BİGASPOR-MAKİNA GENÇLİK (G)
11:00-12:00 YAVUZ SELİM YURDU-ET KAFALAR ( A )
12:00-13:00 İDMAN OCAĞI-F.C R.L.C ( J )
13:00-14:00 KULLAR ELEKTRİK-F.C YURT UNİTED ( F )
14:00-15:00 KARADENİZ FIRTINASI-CURVASUD ( I )
15:00-16:00 DÖNDÜNYA A4-ÇEKOMASTİK ( L )
16:00-17:00 F.C ELORENTİNA-EDEBİYATÇILAR ( İ )


2 NO`LU SAHA 05/04/2010 PAZARTESİ
09:00-10:00 İKTİSAT 2 GECE-BİOMANİAC ( C )
10:00-11:00 F.C A.C D.C-BUCA JUNİOR`S ( I )
11:00-12:00 ÇEVRE F.C-KURUKAFALAR (M)
12:00-13:00 ELOHARP-ZORBALAR ( J )
13:00-14:00 PİS 7`Lİ-F.C REKTAL TUŞE ( C )
14:00-15:00 RAAD OL,GENİŞ TAKIL-B.S.G ( G )
15:00-16:00 PİİZ LİSBON-MONAKORUZ (M)
16:00-17:00 KEŞİŞLER-DEAD END SK. ( B )

 

1 NO`LU SAHA 06/04/210 SALI
09:00-10:00 TORNA İDMAN YURDU-BİZ DEELİYİZ ( K )
10:00-11:00 MAVİ ATEŞ F.C-F.C MaçAs (D )
11:00-12:00 CAMBAZLAR-BEYAZ ŞİMŞEKLER ( B )
12:00-13:00 BAŞKANIN ADAMLARI-YENİ ASYA ( D )
13:00-14:00 GOLDEN SHOES-NEFES F.C ( E )
14:00-15:00 HACISPOR-DOĞANYURT F.C ( E )
15:00-16:00 DEPORTİVO LA CORUMHA-GÖLCÜKLÜLER ( İ )
16:00-17:00 KouMat-ALsenAL ( L )


2NO`LU SAHA 06/04/2010 SALI
09:00-10:00 NO ADJECTİVES-KATO ( F )
10:00-11:00 PC KOPAT-İZGENÇ-DER. ( G )
11:00-12:00 DİNAMİK SPOR-KimYa BUNLAR? ( H )
12:00-13:00 MATCHESTER CİTY-VOLKAN AKALIN ( H )
13:00-14:00 ENVER OSMANOĞLU-ALKOLİK BİLBAO (A)

1 NO`LU SAHA 08/04/2010 PERŞEMBE
13:00-14:00 KULLAR ELEKTRİK-KATO ( F )
14:00-15:00 F.C R.L.C-ZORBALAR ( J )
15:00-16:00 ÇEVRE F.C-MONAKORUZ (M )
16:00-17:00 İZGENÇ-DER.-RAAD OL,GENİŞ TAKIL ( G )


2 NO`LU SAHA 08/04/2010 PERŞEMBE
09:00-10:00 MATCHESTER CİTY-DİNAMİK SPOR ( H )
10:00-11:00 ELOHARP-İDMAN OCAĞI ( J )
11:00-12:00 CURVASUD-BUCA JUNİOR`S ( I )
12:00-13:00 HACISPOR-GOLDEN SHOES ( E )
13:00-14:00 PC KOPAT-B.S.G ( G )
14:00-15:00 BEYAZ ŞİMŞEKLER-KEŞİŞLER ( B )
15:00-16:00 BİOMANİAC-PİS 7`Lİ ( C )
16:00-17:00 ALKOLİK BİLBAO-YAVUZ SELİM YURDU ( A )


 
1 NO`LU SAHA 09/04/2010 CUMA

09:00-10:00 KOUMAT-ÇEKOMASTİK ( L )
10:00-11:00 NO ADJECTİVES-F.C YURT UNİTED ( F )
11:00-12:00 KARADENİZ FIRTINASI-F.C A.C D.C ( I )
12:00-13:00 GÖLCÜKLÜLER-F.C ELORENTİNA ( İ )
13:00-14:00 VOLKAN AKALIN-KİMYA BUNLAR ( H )
14:00-15:00 BİGASPOR-BİZ DEELİYİZ ( K )
15:00-16:00 TORNA İDMAN YURDU-MAKİNA GENÇLİK ( K )
16:00-17:00 NEFES F.C-DOĞANYURT F.C ( E )

2 NO`LU SAHA 09/04/2010 CUMA
09:00-10:00 EDEBİYATÇILAR-DEPORTİVO LA CORUMHA ( İ )
10:00-11:00 ALSENAL-DÖNDÜNYA A4 ( L )
11:00-12:00 PİİZ LİZBON-KURUKAFALAR ( M )
12:00-13:00 ET KAFALAR-ENVER OSMANOĞLU ( A )
13:00-14:00 İKTİSAT 2 GECE-F.C REKTAL TUŞE ( C )
14:00-15:00 YENİ ASYA-F.C MAÇAS ( D )
15:00-16:00 MAVİ ATEŞ F.C-BAŞKANIN ADAMLARI ( D )
16:00-17:00 DEAD END SK.-CAMBAZLAR ( B )


2 NO`LU SAHA 12/04/2010 PAZARTESİ
10:00-11:00 ALSENAL-ÇEKOMASTİK ( L )
11:00-12:00 F.C YURD UNİTED-KATO ( F )
12:00-13:00 HACISPOR-NEFES F.C ( E )
13:00-14:00 KOUMAT-DÖN DÜNYA A4 ( L )
14:00-15:00 KULLAR ELEKTRİK-NO ADJECTİVES ( F )
15:00-16:00 GOLDEN SHOES-DOĞAN YURT F.C ( E )
16:00-17:00 BİZ DEELİYİZ-MAKİNE GENÇLİK ( K )


1 NO`LU SAHA 13/04/2010 SALI
09:00-10:00 PC KOPAT-RAHAT OL GENİŞ TAKIL ( G )
15:00-16:00 B.S.G-İZGENÇ-DER. ( G )
16:00-17:00 DEPORTİVO LA CORUMHA-F.C ELORENTİNA ( İ )

2 NO`LU SAHA 13/04/2010 SALI
09:00-10:00 BEYAZ ŞİMŞEKLER-DEAD END SK ( B )
10:00-11:00 PİİZ LİZBON-ÇEVRE F.C ( M )
11:00-12:00 KURU KAFALAR-MONAKORUZ ( M )
12:00-13:00 GÖLCÜKLÜLER-EDEBİYATÇILAR ( İ )
13:00-14:00 VOLKAN AKALIN-DİNAMİK SPOR ( H )
14:00-15:00 MATCHESTER CİTY-KİMYA BUNLAR ( H )
15:00-16:00 CAMBAZLAR-KEŞİŞLER ( B )
16:00-17:00 BİGASPOR-TORNA İDMANYURDU ( K )


1 NO`LU SAHA 14/04/2010 ÇARŞAMBA
09:00-10:00 ALKOLİK BİLBAO-ET KAFALAR ( A )
10:00-11:00 YAVUZ SELİM YURDU-ENVER OSMANOĞLU ( A )
11:00-12:00 YENİ ASYA-MAVİ ATEŞ F.C ( D )
12:00-13:00 BAŞKANIN ADAMLARI-F.C MAÇAS ( D )
13:00-14:00 PİS 7`Lİ-İKTİSAT 2 GECE ( C )


2 NO`LU SAHA 14/04/2010 ÇARŞAMBA
09:00-10:00 BİOMANİAC-F.C REKTAL TUŞE ( C )
10:00-11:00 CURVASUD-F.C A.C D.C ( I )
11:00-12:00 KARADENİZ FIRTINASI-BUCA JUNİOR`S ( I )
12:00-13:00 F.C RLC-ELOHARP ( J )
13:00-14:00 İDMAN OCAĞI-ZORBALAR ( J )
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ