KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe iç saha avantajını kullanacak
Kartepe iç saha avantajını kullanacak
Amatör Futbol
12 Kasım 2009 Perşembe 15:04
  • 808
  • 0

Kartepe iç saha avantajını kullanacak

Süper Lig A Grubu’nda mücadele eden Kartepe Belediye kendi sahasında oynadığı bütün maçları kazanan ekip Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Derbent spor maçını da kazanarak iç saha galibiyet serisine devam etmek istiyor.

Kartepe seriye devam etmek istiyor
İç sahada oynadığı tüm maçları kazanan Kartepe Belediyespor, dış sahada geçen haftaya kadar oynadığı üç maçı da kaybetmişti. Geçen hafta ilk deplasman puanını Suadiyespor karşısında 1-1`lik skor ile alan Kartepe Belediye Pazar günü kendi sahasında saat 14.00 oynayacağı Derbentspor maçını kazanarak iç saha maçlarında galibiyet serisine devam etmek istiyor. Takım bugün yapacağı son idman ile maç saatini beklemeye başlayacak.

 

İyi bir maç olacak
Kartepe Belediyespor Antrenörü Salih Şahin bu hafta kendi sahalarında oynayacakları Derbentspor maçında iç saha avantajlarını kullanarak zorlu müsabakayı kazanmak istediklerini söyledi. Derbentspor`un ligde durumunun sıkıntılı olmasına rağmen küçümsenecek bir takım olmadığını söyleyen Salih Şahin zor bir müsabaka olacağını, fakat ne pahasına olursa olsun sahadan galip ayrılacak taraf olacaklarını belirtti.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ