KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
KASKF yönetim kurulu toplandı
KASKF yönetim kurulu toplandı
Amatör Futbol
24 Aralık 2011 Cumartesi 15:52
  • 1449
  • 0

KASKF yönetim kurulu toplandı

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu haftada iki kez yaptığı yönetim kurulu toplantısını Hasan Doğan Amatör Evi yönetim kurulu odasında gerçekleştirdi. Gündemde bulunan 15 madde ele alındı

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Hafta da iki gün süren Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu toplantısı önceki akşam Hasan Doğan Amatör evinde toplantı salonunda gerçekleşti. Yaklaşık üç saat süren toplantıda gündemde bulunan 15 madde oy birliği ile kabul edildi.  Kocaeli  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Hakan Kalıntaş, Mehmet Çetinkaya, Çetin İnan, Engin Kater, Yalçın Gül, Şaban Eraslan, Cengiz Kahraman, İlhan Filiz, Ahmet Can, Sezgin Koç, Zeki Yüksel, İsmail Hakkı Buruş, Elman Demir, Bünyamin Akman, Mitat Ağa ve Hasan Cebeci ile personel Arzu Ataş ve Meltem Kolçak katıldı. Gündemde bulunan tüm maddeler oy birliği ile kabul edilirken ilçelerin sorunları tartışıldı.

 

 

ÖNEMLİ KARARLAR ALINDI
Üç  saat süren yönetim kurulu toplantısında Son günlerde statlarda meydana gelen olaylarda sıkı önlemler alınması,  Karamürsel, Başiskele,  Gölcük ve Yuvacık`ta yeni tesisler yapılması için projeler çizilip Büyükşehir Belediyesi`ne sunulması kararlaştırıldı. Hafta iki gün yönetim kurulu üyeleri ile birlikte amatör spor kulüplerin antrenmanda ziyaret edip sporcularla birlikte sohbet ve sorunların dinlenmesi, Konfederasyon tarafından yapılan toplantılar hakkında üyelere bilgi verilmesi, Fair play ile ilgili kurul oluşturulması ve fair play ödülü verilmesi, yeni spor kulüplerini KASKF``ye üyelik başvurularının kabul edilmesi gibi konularda fikir  alış verişinde bulundu.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ